reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
:zawstydzona/y:
ale mi naprawde skacze powieka tzn drzy okropnie, to jest dosc widoczne
moze i to głupota :-p ale jesli to np niedobor Mg?

Gosiaczku ja sobie żartuje, mam nadzieję, że Cię nie uraziłam. Śmieję się tylko, bo Ty zawsze masz mnówstwo wątpliwości do swojego stanu zdrowia, a wiele z nich w ciąży to standard. Ale oczywiście lepiej się pytać niż martwić - oby nie za dużo:))) Buziaki
 
Silva bo to moja pierwsza tak zaawansowana ciąza, poprzednie poronilam :-( czekalam na nia taaak dlugo -dlatego trzesę się jak osika i wszystkim przejmuję, no i szukam odpowiedzi jak mam jakies watpliwosci będąc tu z wami, moja cala rodzinka pracuje, tak wiec siedze cale boze dnie sama i zostaje mi komputer (jak sie lepiej czuje)
 
Gosia, raz jeszcze zatem baaaaardzo przepraszam! Nie wiedziałam, że miałaś takie przeżycia i bardzo Ci współczuję! Pytaj o wszystko, jeśli tylko masz wątpliwości.

Ale ja głupia jestem, miał być żarcik, a wyszło głupio echhh wybacz....
 
Nie ma sprawy ;-) przecież nie będę się nad sobą użalać. Było ... minęło - ważne za niedługo będę wreszcie mamą :-)
 
Gosiaczek.81 - czekoladę jedz, ale porządną, Magnezin oczywiście też. Miałam to samo kiedyś, aż się głupio czułam. Pomogła wizyta u neurologa plus proszki a potem... wyleczenie zębów na górze z tej strony co drgała powieka. Dentystka mi powiedziała, że to może nie być bez znaczenia.
 
moejemu M czasami drzy powieka ale jak je regularnie mg to mu przechodzi ;) ja jem 3 razy po dwie tabletki mg wiec dosc duzo ;) ale to ze wzgledu ze boje sie skurczy ktore czasami sie pojawiały :)

silva- zazwyczaj to ja mam w zyciu takie szczescie ze z czegos zartuje a potem okazuje sie to totalnie nieodpowiednie heh coz zdarza sie :) wazne zeby ta druga osoba sobie tego do serca nie wziela :)
 
Dziekii dziewczyny za ogrom &, bez nich na pewno nie byłoby takich dobrych wieści. ;)))
Wiec z usg anatomicznego wynika, ze z dzidzia jest wszystko w pozadku, krew ksiazkowa, szynka długa, gruba i zagieta. Co prawda nie widziałam malucha, ale słyszałam serduszko 154 u/min.
Jedyne co mnie trapi to moja choroba skory. Zaczyna mnie wysypywac, bo od 6 miesięcy nie biorę lakow. Dostałam skierowanie do reumatologa na konsultacje, ale nie będę się tym za bardzo przejmować. Najważniejsze, ze Benek zdrowy a skóra pomartwie się po porodzie.

Nadzieja super że z maleństwem wszystko w porządku i "szyneczka" taka długa :-) Uśmiałam się z tej szynki :-D

hej dziewczyny :-)
już po wizycie...

Wszystko dobrze, dziecko rozwija się prawidłowo... rośnie szybciutko, termin przesunął mi się z 19.06 na 13.06 :tak:

łożysko mam z tyłu... szyjka prawidłowa.

Co do płci, to lekarz był bardzo ostrożny...
Ale powiedział: "wygląda mi na dziewczynkę, bo nic między nóżkami nie widać." A potem dodał, że jajeczka wychodzą z moszny do 24 tyg, więc więcej mi powie przy następnej wizycie...

Ale mi dał nadzieje, ja tak pragnę, żeby w brzuszku była MARYSIA :happy:
Póki co niebędziemy mówili Fasolek, tylko Maryśka- może wtedy nic nie urośnie :-D

ps: uśmiech nie schodzi mi z buzi... :tak::rofl2:

AgatkaT trzymam kciuki żeby malutkiej tam nic między nóżkami nie wyrosło :-)
 
reklama
Agatko ja również gratuluję córci:)
U mnie ma być 2 synek... bo jednak coś tam między nogami odstaje...ale!! Jakoś nie mam przekonania w 100 %. Niby lekarz jest pewnen na 100 % ale jak porównuje film z Czarka zdjęciami usg to nie bardzo mi to do siurka podobne..tzn malutkie:)
Ale wizyte mam na początku marca to znów podejży czy siurek nadal jest:) Po 26 lutym mam zrobić glukoze i dopiero z wynikami,a że musze wziąść zwolnienie to pujde 1 marca:)
 
Do góry