reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Setana...w takim razie mocno 3mam kciuki...a co do wyników z krwii...pamiętaj że normy dla kobiet w ciąży są inne :)
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa i otuchę. Bardzo chcę po wizycie móc podzielić się z Wami dobrymi wiadomosciami :)
Dobrze jest Was mieć!

Masz bardzo dobrego specjalistę więc nie powinnaś się obawiać ;-)Zapytaj go jak możesz czy i kiedy idą na tą Borowską bo ciężarne się niecierpliwią...:-Dczy zdążą przenieść oddział do czerwca...A coś tam ma się przedłużyć słyszałam ....
Katamisz no ja czytałam, że ma być jakiś poślizg i że maja na Borowską przyjmować od kwietnia. powiem jednak, że mnie nie zależy, byle zdąrzyli przenieśc zanim my się tam wybierzemy. Im krócej oddział tam będzie działał tym mniej zarazków więc lekkimi opóxnieniami się nie przejmuję. Dziś jednak podpytam o to. Dzwonię od rana do szkoły - nie pytaj o rezultaty - póki co włacza się skrzynka...
 
dzięki Dziewczyny :-) już do brzuszka mówimy Maryśka... :tak:

dostałam wczoraj od lekarza "skierowanie" na glukoze... bllleee... ale pić będę dopiero za 3 tyg, bo robie jeszcze krew i mocz. Bo Mała strasznie mnie na pęcherz dusi... :zawstydzona/y:
 
Ja już po usg.Miało być to na mierzenie szyjki macicy i w zasadzie tylko takie było.
Szyjka mi sie wydłuża z wizyty na wizyte

1-kontrola 3cm
2-kontrola 3,5cm
3-kontrola 4cm
4-kontrola (dzisiaj )4,9 cm:szok:
Następną mam za miesiąc i tak będzie do konca ciąży.To z czym w poprzedniej ciązy miałam problemy czyli skracanie i zabieg,teraz mam odwrotnie.Aż sie boje pomyśleć co będzie przed porodem.....będzie miała chyba 10 cm:-D
Ale tak na poważnie to teraz myśle że będzie się wolniej skracała czy cuś????Jak myślicie jak długa może być szyjka.???
 
no to tusen chyba wszystkich pobiła w długości szyjki...
jak mi ostatnio zmierzył gin to miałam 4,7 cm i myslałam ze to meggga długa jest... a tu niespodzianka :-)
 
reklama
Do góry