reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
Dzastina - fajna fotka :):) i juz widać, że to dziecko nie fasolka :_)

A ja dziś byłam u lekarki i wszystko jest ok :) wiec bardzo się cieszę. Znaczy - nie wiem, jak tam wady wrodzone itp.. usg genetyczne mam dopiero 9.12. ale... cieszę się, że serduszka pikają i dzieciaki się ruszają:):)
tyle spadam, bo jestem okropnie śpiąca, a tu trzeba pracować..
 
Dziewczyny kupowanie butelek na start jeśli planuję się karmienie piersią dla mnie jest takim sobie pomysłem. Czasem się okazuje że są wogóle nie potrzebne, a przy jakichkolwiek problemachz kamieniem łatwo zrezygnować z piersi bo tuż tuż jest butla.
Ja musiałam sobie po porodzie kupić dobry laktator bo Zosia długo była w inkubatorze bo miała bardzo wysoką żółtaczkę, butle dostałam w zestaiwe ale jak wróciłamdodomuod razu wyrzuciłam,bo po tym laktatorowaniu i tak miałam straszne problemy z piersiami( nadprodukcje i kilka zapaleń)
 
Ojejciu, Dzastina, piękny jest!!!!!!!!!!!!:)

Ja na pewno kupię butlę, żebym mogła w razie co odciągnąć i nakarmić. Może będę chciała się wyrwać na godzinkę do biblioteki czy jakiegoś sklepu, to zostawię Bąbelka z mężem, odciągniętym mlekiem i butelką. A jak nie to sobie poczeka ładnie w szafce na lepsze czasy:)
 
Ostatnia edycja:
tez na pewno kupie butle :) cy cycem ale w nocy i ojciec może nakarmić dziecko a ja nie zamierzam rezygnować np z biblioteki czy wyjscia choćby na chwilkę :)
 
o tak ironia, musimy dbać o naszą higienę psychiczną:) A tatusiowi też dobrze zrobi jak zostanie na godzinkę, dwie sam z Maluchem. Dlatego taka butla może się przydać:)
 
pewnie ze tak. :) wiadomo wszystko dla dziecka ale nie zamierzam się dać zajechać młodemu :) ona ma 1,5 roczne dziecko !!! i budzi sie co 2 godziny na cyca bo go tak nauczyła - i on teraz to wykorzystuje....chore jak dla mnie...
 
reklama
tez na pewno kupie butle :) cy cycem ale w nocy i ojciec może nakarmić dziecko a ja nie zamierzam rezygnować np z biblioteki czy wyjscia choćby na chwilkę :)
ja też mojego uświadamiam,że nie zamierzam jak Antka karmić 11 miesięcy i jak nadejdzie czas to na noc butla i ty tez wstajesz:angry:
choć powiem wam,że jak patrzyłam jak ona w nocy i w ogóle przebiera pieluchę to wolałam sama wstać:crazy:
 
Do góry