reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Gosiaczek u mnie też takiego zwyczaju nie ma, dlatego może warto go wprowadzić:) Znajomi zawsze przychodzili ze sliniaczkami i grzechotkami po urodzeniu, kiedy to wszystko już było. A gdyby przynieśli miesiąc wcześniej to przynajmniej tego nie musiałabym kupować. I byłby czas żeby z nimi porozmawiać a nie karmić dziecko:)
 
reklama
po miało zlikwidować becikowe ale niedawno odpuscili i na razie tego nie zrobią :)
fajny bobolek :)

u nas mama mowi ze juz ma uzbierane na wózek 2 tys :) kochana maMUsia...chociaz pewnie i tak bedziemy za tym żeby zostawiła sobie pieniążki :)

wlasnie robie kosztorys ile mniej wiecej butelki kosztuja smoczki i inne duperele moze jakas mama sie wypowie..ile na wstepie trzeba mieć butelek,smoczków, pieluch tetrowych? :)
 
ironia, popieram, może modele mamuśki podawajcie bo ja to jestem zielona w kwestii pierwszych smoczków i wymiarów buteleczek itp, wiem tylko, że warto kupić tzw. przeciw kolkowe haha no dużo wiem :-D
 
irona ja sie nastawiałam nakrmienie piersią,ale miełam dwie bytelki jedna mała i jadna wieksza tak na wszeli wypadek. i Jeden smoczek,ktorego wogole nie chcial.Co do pieluch to mialamich 40 sztuk.Ale teraz nie zamierzam kupowac,a bynajmniej nie zamierzam urzywac pieluch tetrowych do przewijania.Ale pieluchy dobre byly do zabazpieczania np.ramienia mojego przy odbijaniu,czasami nawet jako sliniaki.Wiec moze kupie z 10 sztuk.
 
taki baby shower jeśli dobrze pisze, fajne to jest, ale u nas jteż by to chyba nie przeszło, my zazwyczaj wkładamy maleństwu coś pod poduszkę, a rodzice sami decyduja co za to kupią, mam nadzieje, że inni też tak postąpią z naszym skarbem :rofl:

gosiaczek ja też się połakomie na te ładniejsze rzeczy od chrześniaka, zresztą już 8-latka, poza tym jeśli mnie przeczucie nie myli to będzie córa, więc wybiore jakie neutralne ubranka
 
heeheh my jesteśmy najlepsi bo zamówmy "zestaw startowy" Avent dla dziecka za punkty Statoil heheehe :) ALe naprawdę fajny jest ten zestaw, mama mówiła, że bardzo dobry:) Jakieś tam butelki z różnymi smoczkami itp.
 
Dziewczyny ja się wczoraj dowiedziałam że pierwsze ruchy bobaska można poczuć jak osiągnie 8 cm..;-);-) mój smyk ma 4 cm więc jeszcze czas;-) ogólnie usg trwało 20 minut z czego babel przez 15 minut sobie spał i nie miał zamiaru się obudzić, nawet jak lekarz najeżdżał na niego głowicą i uciskał mi brzuch..:-D:-D co do płci to biore to z przymróżeniem oka:tak::tak: już nie jest ważna dla mnie płeć a ważne że zdrowiutkie:-)

A tutaj foteczka mojego skrabeczka ;-) zobaczcie jaki do mnie podobny;-);-)

Śliczności :-) No i wykapany/-a mama :-) Ciesze się, że wszystko dobrze i fasolka zdrowa.
 
traschka też fajnie, z avantu fajne rzeczy są, mają dobra jakość

dzasstina słodkie dzieciątko, a nam do 8 centymetrów dużo nie brakuje, więc... może święta będą magiczne :-)
 
reklama
Do góry