reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

To teraz ja o wczorajszej wizycie. Mój Antos wygodnie sobie siedzi, wiec dlatego tak bardzo boli mnie kość lonowa. Stan szyjki bez zmian, juz nie wystaje z pod Pessara czyli długości zmierzyć nie można. Znów pojawiły sie skurcze wiec teraz biorę Fenoterol co 4 godziny i przygotowywuje sie na poród w każdej chwili. W nocy spakowalam torbę dla siebie i Antosia; i zaczynam walkę o każdy dzień....

FOREVER bardzo sie ciesze z Twojej udanej wizyty. Zacznij sie oszczędzać i uważaj na siebie.

Trzymam kciuki za najbliższe wizyty; czekamy na dobre wiadomości.

Kochana, niech mały jeszcze troszkę poczeka! &&&&&&&&! :*
 
reklama
AGATA - dołączam się do słów dziewczyn, oby Antoś posiedział jak najdłużej:) Mówisz, że wygodnie mu więc miejmy nadzieję, że nie będzie się spieszył:)

Saffi
- na którą masz w czwartek wizytę w szpitalu? Umówiłaś się do tego samego lekarza co ja? Ja mam na 17:40:)
 
forever super, że malutka ładnie rośnie i że wszystko ok. Moim zdaniem wcale wielka nie jest. Mój na skończone 28 tyg miał prawie 1600g więc to dopiero kloc :-D
Agatka trzymam kciuki, żeby Antoś jeszcze posiedział w brzuszku, ale widzę, ze bardzo dobrze jesteś do tego przygotowana psychicznie. Będzie dobrze!

Ja dziesiaj idę na nadprogramową wizytę, bo mam jakieś niewielkie upławy zielonkawo- żółte i to pewnie sprawka jakiegoś grzybka.
 
AGATA R dołączam się do dziewczyn !! !! !! Silne kciuki za was !! Oby jak najdłużej !! :*

Gosiaczek także ksiukasy !! !! !!

Damy radę, to już tak niewiele :* <3
 
Agata trzymam kciuki zebscie wytrzymali jeszcze i to jak najdłuzej
Forever gratuluje wizyty, a z ta waga dzieciatek roznie bywa. Pamietam jak mojej kolezance lekarz wrozyl ze urodzi duuuze dziecko na pewno 4 kg jak nic, a jak Zuzia sie urodzila to wazyla 3 z hakiem wiec nie wiadomo jak z Krysia bedzie. Ty z tego co kiedys pisałas nie jestes chyba jakos szczegolie duża, a Tata Młodej?

Ja mam jutro wizyte i ciekawa jestem co u moich bączków, obawiam sie jednak ze szyjka ogła sie skrocic bo brzuszek coraz czesciej boli, a wlaszcza kłuje. Boje sie zeby gin mi nie nakazał bezwzglednego lezenia
 
reklama
Do góry