reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

forever gratuluję udanej wizyty :)

Co do schodów - ja mieszkam na drugim pietrze i też sapię zazwyczaj już pod drzwiami ale dziś rano byłam na pobraniu krwi, spuścili mi 4 próbówki (morfologia, przeciwciała ponownie, wr i coś tam jeszcze) i po tym pobraniu i bez śniadania zwątpiłam, na pierwszym piętrze się zatrzymałam, postój kilka minut a i tak w połowie ostatnich schodów już praktycznie na czworaka szłam...
 
reklama
Forever - no no no, rośnie Krysia pięknie:) Gratulacje!

Ja w czwartek mam wizytę z usg - ależ jestem ciekawa ile mój szkrab waży, no i czy już udało mu się obrócić główką w dół...

Zołzik - kciuki za sobotę!
 
Ja schodów tez nie unikne, bo mieszkam na II piętrze, więc sie wdrapuje, ale te co mają windę niech korzystają do woli ;)

Forever super wieści !

Zołza, Silva &&& i czekamy na relacje
 
Forever,,dołączać się do gratulacji!!! Spora ta Twoja dziewczynka ale jednak widać różnicę, chłopcy więksi na tym etapie ciąży. Ciekawe ile moja będzie ważyła, a USG mam dopiero 27.04
 
forever super wieści:)I Krysia całkiem spora juz.

zolza
kciuki za sobotnią wizytę ja mam w środę ale nie wiem czy zobaczę córeczkę bo lekarz mówił ,że teraz to tylko paciorkowce i badania krwi a na wizycie majowej będzie usg.:-(
 
Dzięki dziewczyny :-) I w ferworze nie napisałam, że nerki jakby lepiej - "podejrzana" tylko jedna. Teraz już wiem dlaczego w lewy bok ciągle obrywam - tam są małe nóżki i rączki :-p
A z tą "sporością" to mnie nie martwcie, bo się jeszcze sn przestraszę i będę wołać o cc...:zawstydzona/y:
 
reklama
Forever gratuluję, moja na tym samym etapie ciąży mniej więcej tyle samo ważyła. Będziemy miały duże dziewczyny.
Ja w czwartek umówilam się na wizytę u gina w szpitalu. Zobaczymy co bedzie.
 
Do góry