reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
To teraz ja o wczorajszej wizycie. Mój Antos wygodnie sobie siedzi, wiec dlatego tak bardzo boli mnie kość lonowa. Stan szyjki bez zmian, juz nie wystaje z pod Pessara czyli długości zmierzyć nie można. Znów pojawiły sie skurcze wiec teraz biorę Fenoterol co 4 godziny i przygotowywuje sie na poród w każdej chwili. W nocy spakowalam torbę dla siebie i Antosia; i zaczynam walkę o każdy dzień....

FOREVER bardzo sie ciesze z Twojej udanej wizyty. Zacznij sie oszczędzać i uważaj na siebie.

Trzymam kciuki za najbliższe wizyty; czekamy na dobre wiadomości.
 
AGATA trochę mnie zmroziłaś swoją wiadomościa, ale z drugiej strony już od dawna przygotowywałaś się do takiej sytuacji. Zastrzyk ze sterydami już dostałaś, prawda? Ogromnie trzymam za was kciuki żeby udało się wytrwać jak najdłużej!!! To już 30 tydzień więc co by się nie działo - będzie dobrze!
 
reklama
Do góry