reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Agata ja również popieram dziewczyny leżeć i już, kurcze ale bym chciała wam pomóc szkoda że mieszkam tak daleko, bo jestem całkowicie sprawna i mobilna.....
 
reklama
kasiawilde Ja też dzisiaj o niej myślałam...Na pewno dobrze u niej.Przyjechała babcia do pomocy więc może po prostu nie ma czasu do nas zajrzeć.AgatkoR odezwij się!!
 
kasiawilde tak ja kontaktowałam się z zolza-powolutku wracają do zdrówka z mężem i jak tylko będzie na siłach na pewno do nas zajrzy.Także musimy spokojnie czekać:)
 
reklama
Forever, super wieści :-)
Zołza, zdrówka !!! wracaj szybciutko :tak:

ja wczoraj miałam wizytę i USG :tak: wszystko suuuper, córcia dalej jest córcią :-) ma 1100 gram i rośnie zdrowo :tak: wszystko elegancko pozamykane, wyniki mam lepsze, więc zmniejszam ilość połykanego żelastwa ...
ogólnie tylko się cieszyć :-)
 
Do góry