reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
Witajcie
Przepraszam, że mało się udzielam.

Jestem po wizycie. Dzidziuś zdrowy, nerki i serduszko pracują prawidłowo. Kręgosłup prawidłowy. I poznałam płeć - to chłopczyk :):):) Jestem bardzo szczęśliwa :)
majqa gratuluję zdorwego synusia :-) Zwiększa się w końcu liczba forumowych chłopczyków.

Jestem przeciwnikiem picia nawet śladowych ilości alkoholu w ciąży i wiem że już nie raz był ten temat poruszany tu na forum ale mam pytanie .Na wtorkowej wizycie u gina dowiedziałam się że wyniki krwi lecą w dół i że żelaza mam zdecydowanie za mało.Lekarz nie kazał brać żelaza tylko pić raz w tygodniu kieliszek wina czerwonego.Nie mogę czy też nie potrafię się przemóc do tego . Co da to wino a w czym może zaszkodzić?Pierwszy raz słyszałam coś takiego żeby w ciąży pić!
Ja jako pedagog jestem przeciwnikiem picia jakiejkolwiek ilości alkoholu w ciąży. Za dużo nasłuchałami i naczytałam się o FAS-ie, który może pojawić się nawet po wypiciu jednej lampki szampana (znam taki przypadek).
 
Ostatnia edycja:
Mi w pierwszej ciąży lekarz też zalecił pić w tygodniu jeden kielieszczek czerwonego wina..
Bo żelaza nie tolerowałam... bllee jak se przypomne!!!
Oczywiście nie piłam bo popytałam w aptece i pani dała mi takie witaminy które się nazywają " burak" to jest wyciąg z czerwonego buraczka i tam są niezbędne witaminy by pozbyć się anemii. Po kilku dniowej kurwcji odrazu mi morfologia się polepszyła więc może spróbuj tego zamast pić czerwone wino:)

Oliwier w 20 i 4 tc ważył 499 gram:) więc ja to się dygam porodu he he he :)
 
Alkohol w ciąży... Dla mnie zdecydowane NIE i szczerze mówiąc nie mam tolerancjii dla ciężarówek pijących...
Jesli żelazo z tabletek się nie przyjmuje (częste przypadki), są jeszcze zastrzyki, bolesne, ale uważam, że lepiej przyjąć zastrzyki niż pić wino...

Majqa, gratulacje :)
 
Moja Julcia 21+6 miała 430 g
Co tam Gosiaczek sprawdzasz????

porównuję, bo ponieważ w ogole nie tyje (nadczynnośc i ciąza zagrozona)bałam sie jak diabli ze urodze cherlawe male dziecko :-( no ale widze ze nie jest zle :-)
moja mała jest 3 dni mlodsza wg usg, niz to wskazuje obliczenie z miesiaczki :-p
aaaa i zapomnialam dopisac wam, ze nie zagraza mi już lozysko przodujące :-D
 
reklama
Do góry