reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Jesteście kochane, bardzo wam wszystkim dziekuje. Bardzo, bardzo.
ZEBERKO nie wiem na która patologie tym razem mnie poloza, do tej pory lezalam na I;
A mój Franio siedzi ze mną, nie chodzi do przedszkola bo to taki skarbus ze nie miałam odwagi sie z nim rozstać. Jestem na urlopie wychowawczym, planowaliśmy kolejne dziecko i tak jakoś z tym przedszkolem nie było mi po drodze; ja dorabialam w gabinetach po południu, w soboty i niedziele zajęcia ze studentami i było tak nam wszystkim wygodnie.

Jeszcze raz bardzo dziekuje za szczere chęci pomocy...,
 
reklama
Agatko może udałoby się dla Frania załatwić miejsce w przedszkolu? Przypuszczam, że jest z tym ciężko, ale wśród dyrektorek zdarzają się wyjatkowe osoby o wielkim sercu i po przedstawieniu sytuacji przyjmą twojego synka...


odebrałam wyniki badań i wszystko w porządku:) Cukier po glukozie niższy niż przed! Przed 89, po 2h 86,7. Morfologia wszystko OK (jak zwykle pani nie mogła sią nadziwić moim pięknym wynikom krwi) i wreszcie wszystko w porządku z moczem!!! Wcześniej ciągle jakieś bakterie, leukocyty itp. Wreszcie jakieś dobre wiadomości:)
 
Traschka, ale super!:)

Agatka a nie myślałaś o niani? Jakiejś młodej studentce za niewielkie pieniążki (chociaz pewnie u Was w Wa-wie to masakra).
Ja pilnowałam kiedyś , przez krótki czas dziecka dziewczyny która własnie była w ciąży i musiała polegiwać- chodziłam z małą na spacer, zakupy, czasem we trzy grałyśmy w gry- po prostu byłam z nimi a kiedy małej trzeba było dać jeść, czy umyć buzię- szłam ja a mama leżała. Robiłam jej też herbatę, kanapki, podgrzalam zrobiony przez męża obiad żeby mogła jak najwięcej leżeć. To było jakieś rozwiązanie.
 
Ostatnia edycja:
agatko &&&&&&&&&&&&&&&&&&,żeby się ułożyło.ja niestety mieszkam 1,5 h od W-wy,ale wirtualnie chętnie pomogę.
trashka super
 
Traschka, super!

Aestima, co do niani, to w W-wie niania na cały etat to koszt ok. 2500zł, a poza tym wiesz, trzeba ją sprawdzić, czy dogaduje się z dzieckiem itd, trochę za mało czasu chyba...
 
hej hej, nie nadazam z wasza lektura, wiem, ze macie zalozone jakies tajne kolko i bardzo sie przyjaznicie ;-)
ale czy moge ponowic pytanie ile gram waza wasze bobaski i w ktorym tyg byl robiony pomiar .......

moje waga 440 gram - dzis badane, z gory dzieki
 
reklama
Do góry