reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Zołza gratuluje siusiaka... ma sie chłopak czym chwalić to pokazuje:-D
Aestima dobrze ze z ta cholestaza sie wyjasniło
Silva synek sliczny, ale najwazniejsze ze wszystko idzie ku dobremu, suuper
 
reklama
silva cieszę się z Tobą:tak:
a co tego analizatora,to rzeczywiście nie mieli już czasu na wypowiedzenie się jak to sprawdzili,ale może robili wg wskazań w/w i rzeczywiście zaspokajali potrzeby dziecka?
 
Doszłam do wniosku, że Jaśmina na pierwsze byłoby zbyt "rewolucyjne" i Młoda mogłaby mieć do mnie o to pretensje, no i polski znak ;-)ale cieszę się, że się to imię podoba. Co do Krystyny - międzynarodowe, bez polskich znaków, teraz mało popularne, sporo zdrobnień - Krysia, Kryśka, Krycha, Krystynka nawet Kris czy przesłodzona Krysieńka.
Aestima, mam nadzieję, że masz co najmniej poprawne układy z teściową :-) na co niekoniecznie wskazuje post andariel :tak:Tata Młodej mówi, że imię po babci i przez to będzie nieszczęśliwa. Ale taki jest układ, że uważam, iż mam prawo wyboru no a poza tym skoro mi się przez min. 20 lat nie zmieniło to znak, że chyba wiem czego chcę :-D. Ukłon w stronę Tatusia był taki, że się zgodziłam na podwójne nazwisko.
 
Ostatnia edycja:
silva gratuluję synka!!Jest słodziutki :-)
Już się nie mogę doczekać jak będziemy sobie wklejać po kolei zdjęcia naszych pociech jak przyjdą na świat!!!
 
reklama
Do góry