reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
Dziewczyny, dziękuję za gratulacje - jestem strasznie dumną mamusią :-D Myślę, że tak samo cieszyłabym się z córeczki, ale to niesamowite jest znać płeć - kolejny krok ku lepszemu poznaniu dzieciątka, staje sie ono bardziej "prawdziwe", "namacalne" - jeśli wiecie, co mam na myśli.

Aestima, no tak, wiedziałaś, wróżko :-)

Andariel
, cudne fotki! :-) Mnie rozczulają te małe paluszki... No cudeńko... :-)

Zebrra, święta racja co do tych gadżetów i porównania monitora oddechu z tym analizatorem [pfff] płaczu.
 
Zebrra - masz rację z tym cudem z lampkami ;-). A co do mojego zwolnienia to poczucie tzw. obowiązku. Ale lajcikowo :tak:
Ja- Zołza - faktycznie niezła fotka :-D, imię ciekawe - jak dla mnie zdecydowanie zdrobnienie Edi. Ja od wczoraj mam na papierku, że Młoda.
 
Baaardzo.... Jak na mnie.... Nawet wolniej chodzę ;-) Np. zapowiedziałam Mamie, że przyjadę po wałówkę, ale nie wejdę do Niej po schodach na 2 piętro w starym budownictwie - ma remont windy - bo nie mogę.
Amnio na papierku jeszcze nie, ale mam info przez telefon, że pierwszy wynik jest ok. Po co tylko wciskają ciemnotę że będzie za miesiąc.
Co do imienia to wprowadziłam dyktaturę - moje typy od co najmniej 20 lat - Krystyna Jaśmina
 
cześć dziewczyny:)

forever, z tą amnio to przesada- zeby tyle czekac! masakra.

moje wyniki choleostazy są w granicach normy:) za dwa tyg jeszcze powtórze, bo dziś w nocy do 2 nie mogłam spac, tak mnie swędziały stopy i łydki.

Powtórzyłam też toxo i jak zwykle dziwny wynik wyszedł- igg 1,30 neg. (a zawsze miałam 0,5)
igm 0, 36 neg ( a kiedyś miałam 0,10, potem, w kolejnym bad kilka mc-y potem- 0,38, a jeszcze potem 0,32) czyli za każdym razem inaczej. Ale te dzisiejsze wyniki chyba ok są , co?
 
reklama
teżb ym dała Jaśminka na pierwsze:) b. mi się podoba i chciałabym córeczkę jasminę ,ale mąż nie. ale jak kiedys bedziemy miec corkę, to może go przekabacę:)
a Krystyna to moja tesciowa, hehe:)
 
Do góry