reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
ja też mam teściowa Krystynę;-) więc bym obstawiała Jaśminka na 1 (śliczne imię!);
Aestima - fajnie, że te wyniki w sumie nie potwierdzają cholestazy;

dziewczyny nie martwcie się tym, że Was w ciąży bardziej skóra swędzi - to ponoć częste i nie oznacza od razu czegoś złego; moja lekarka mówi, że bardzo często ciężarne uskarżają się właśnie na wzmożony świąd, sama tego doświadczyłam w 1 ciąży (teraz póki co, spokój); jak coś bardzo niepokoi, oczywiście warto sprawdzić, ale nie ma co panikować, bo ty można sobie bardziej zaszkodzić;
 
Cześć dziewczyny.

Dzięki za dobre słowa.

Ja- Zołza gratulacje z synusia. Dobrze, że chociaż niektóre z nas miały dobre przeczucia:tak:. No i powiem szczerze, że facet jak się patrzy, a na dodatek kompletnie niewstydliwy:-D. Oj będziecie musieli synusia pilnować chyba od przedszkola, żeby za szybko synowej Wam do domu nie przyprowadził:-D.

Aestima całe szczęście, że wyniki masz ok:tak:.
No i rzeczywiście szukamy zdrobnień do Kornelci, Nelka bardzo ślicznie.

Misialina, Ty już swoje przeszłaś ze swędzeniem. Lepiej żeby już Ci nie wróciło:no:.

forever Jaśminka śliczne imię, mało spotykane.
 
Zołza, gratuluję synka :)

Aestima, mnie też swędziała skóra i miałam badania robione na holestazę. Wyszły ok. cieszę się, że u Ciebie też :D

Teraz króciutkie sprawozdanie ze środowej wizty, wcześniej miałam niedostępny komputer :(

Maluszek jest troszkę za mały na swój termin (około tygodnia mniejszy) i z tego względu mam iść w kolejną środę na powtórkowe badanie, żeby wszystko dokładnie jeszcze raz obejrzeć. Nadal nie wiemy, czy Okruszek to dziewczynka, czy chłopiec, bo tak zacisnął nóżki, że nie dało się zobaczyć. Może dowiemy się 2 lutego :)
 
reklama
Agabre - 2 luty już niedługo, trzymam kciuki, żeby Okruszek się ujawnił.

Ja byłam na drugim usg, żeby potwierdzić diagnozę mojego gina. Mogę spać spokojnie! Dzidziek rośnie jak na drożdżach - waży już 470 g:) Najważniejsze to że moje leniwe łożysko wspina się powoli do góry. 2 tygodnie temu było 9 mm od ujścia a dziś 25 mm:) Lekarz powiedział, że to definitywnie wyklucza łożysko przodujące. Może pozostać na tym poziomie, a może się jeszcze podnieść - tak czy siak, na pewno nie opadnie:) No to jeszcze tylko krew mocz w przyszłym tygodniu i będzie moża na jakiś czas odsapnąć!

Synuś ma zadarty nosek i jest piękny:
Krawczuk 22tc.jpg
 
Do góry