reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Izabela34 ja ostatnio tez dokrzyżykowałam sobie kilka badań :)
miałam zrobić prywatnie ale szkoda kasy jak mozna na nfz zrobic. lekarka nie pamieta co komu dokladnie wypisuje.

ja wczoraj bylam na badaniu prenatralnym.
wszystko ok. choc lekarz stwierdzil ze tak ruchliwego malenstwa dawno nie widzial, co ten nastawil sprzet zeby cos zmierzyc, maleństwo fik i z drugiej strony sie pokazywało.
ma juz 6,5 cm :D
 
reklama
Dziewczyny gratulacje! Możecie odetchnąć :).
[/B]Misialina[/B] dziewczynka! Super! Dzidzia musiała się ładnie ustawić, ze lekarz tak wcześnie był w stanie stwierdzic co tam się chowa ;-)
 
Witajcie:)
Już po wizycie.Miałam usg,nie wiem czy to sie nazywa genetyczne ale sprawdzałą przeziernosc i kosc nosowa i glowke dokładnie.I wszystko jak ma być:-)Moja doktor powiedziala ze tu takich badan raczej sie nie wykonuje ale ona to sprawdza.
W polowie stycznai natomiast bede miala dokladne badanie i bedie kazda kostka mierzona,i serduszko .
Ide jeszcze 23 grudnia sprawdzic ostatecznie szyjke.
Iza wybacz:zawstydzona/y: zapomnialam sie zapytac,tak bylam zaaferowana tym ze szyje mam na 4 cm i nic sie nie skraca,ale i tak bede miala badanie w tym kierunku i to bedzie w 16 tygodniu.Wiec mysle ze jak bys ei cs mialao dziac to szewek zaloza i pozniej.
Bardziej sie zmartwiłam tym ze nie polecala mi wyjazdu.Mam juz wszystko zalatwine bilety samolotowe i hotel w Austri i musze z tego zrezygnowac.Strasznie mi smutno bo nie ma przeciwskazan na podroze w 2 trymestrze ,ale poniewaz ja mam zagrozona ciaze to nie polecala.:-(
Czy wasze dzieci sa tez takie aktywne przy usg,juz mam drugie i za kazdym razem strasznie mocno wygina swoim ciałkiem.
 
A ja nie widziałam maluszka :( Bo za przeproszeniem, do dupy, monitor był ustawiony. I na dodatek zdjęcia się źle wydrukowały (bo ponoć ktoś zmienił ustawienia, a byłam pierwszą pacjentką więc nie mieli jak sprawdzić jak się drukuje). I nic na nich nie widać. I do tego wszystkiego mam kontrolne usg za 2 tygodnie. Niby lekarz powiedział, żeby się niczym nie martwić, ale znając siebie zacznę sobie jakieś filmy wkręcać...

Ale cieszę się, że chociaż u reszty same dobre wiadomości :)
 
Blusia nie martw się ,wszystko jest dobrze,bo widział na monitorze,a to,że zdjęcia źle wyszły to poproś następnym razem o nowe:tak:
gratuluje wszystkim dziewczynom:tak:
gdzieś doczytałam,że któraś czeka czy w końcu serce zobaczy-ja widziałam już w 5 tyg na pierwszym USG,że coś pika,a teraz w 10 widziałam serce jak pulsuje i pępowinę jak się rusza,więc wy na pewno też już zobaczycie:-D:tak:
 
A ja nie widziałam maluszka :( [...] do tego wszystkiego mam kontrolne usg za 2 tygodnie

Blusia szkoda że nie spytałaś lekarza o co chodzi.. Jeśli nie miałaś jeszcze genetycznego to na pewno w tym celu masz pojawić się za dwa tygodnie.

Zdjęcia mają dla nas ogromną wartość ale w sumie ważniejszy jest komentarz lekarza. Sprawdź czy lekarz napisał że jest akcja serca. Jeśli tak nie masz się czym martwić.
 
reklama
Tusen super! Cieszę się ogromnie z twojego maluszka:) Rzeczywiście szkoda tego wyjazdu, ale czego się teraz nie zrobi dla naszych wyczekiwanych maleństw! Moje na pierwszym usg strasznie fikało, ale ostatnio najpierw spało, a potem tylko tak troszkę pływało, tylko rączki do buzi i z powrotem:)

Blusia dla ciebie również gratki! ALe szkoda, że nie widziałaś maluszka, też by mi było przykro. Juz za dwa tygodnie będziesz miała okazję, super:)
 
Do góry