reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
dziewczynki pomóżcie wczoraj miałam wizytę, 28 tydz 4dzien, moja mała wazy 1250g czy to jest ok waga czy za mała ? jest ułożona poprzecznie.. a widzę ze wszystkie prawie macie dzieci ułożone głowką do dołu.. czy powinnam sie tym martwic, czy takie ułozenie jest normalne ?
 
jeny spokojnie waga jest bardzo dobra moja może teraz dopiero będzie tyle miała bo 3 tyg temu miała 900 g więc nie spodziewam sie teraz więcej niż 1200 teraz dzieciaczki rozwijają się już w swoim tempie zależy od tego czy będzie miało 4 kg po urodzeniu czy 3 kg ja spodziewam się mniejszego dziecka bo pierwsze było malutkie a dziecko ma czas do ułożenia się główką na dół bodajże do 35 tyg (jak sie myle to mnie poprawcie ) więc Twój maluszek ma jeszcze na to czas ja też miałam poprzecznie ułożenie i to jest jak najbardziej normalne :tak:
 
dzięki dziewczyny, boze bo jakis głupot sie naczytałam ze takie ustawienie moze żle wpływac na rozwój, ze swiadczy o jakis miesniakach macicy.. jak ja sie przestraszyłam.. uspokoiłyście mnie :*
 
jeny mój Synek siedzi na pupie zamiast stać na głowie :tak: Lekarka wczoraj powiedziała, że jeszcze ma DUŻO czasu, żeby się obrócić. Zresztą dla mnie ułożenie nie ma większego znaczenia bo i tak CC będę miała.

Swoja drogą pierwsze słyszę o tym, że świadczy o/powoduje jakieś zchorzenia:confused:
 
Jeny - potwierdzam tylko co dziewczyny napisały - wszystko jest ok - i waga i ułożenie Twojej Dzidzi :tak:. Ja właściwie to wolałabym żeby mieć mniejsze w brzuszku :sorry2:
 
nawet nie wiecie jakie to dla mnie wazne bo zeswirowałam, wyczytałam ze przy takim ułożeniu to leżac na boku w tym przypadku prawym czyli tym na którym teoretycznie powinnam.. uciskam główke dziecku i ze moge mu zrobic krzywdę :szok:
bo ona lezy na głowie do góry nogami wtedy.. dla większości z Was to nie pierwsza ciąża wiec jestescie dla mnie guru w tych sprawach i staram sie tym nie przejmowac.. ja sie nie boje cesarki, bo ja bym ją chciała tu tylko chodzi o zdrowie dziecka a skoro mówicie ze ok to ufff
 
Jeny - no a te dziecka które są już w położeniu główkowym to cały czas na głowie stoją :-D . W tym internecie to takie głupoty czasami piszą , że szkoda gadać .
 
reklama
dokładnie ja to już wolę nie czytać w necie na temat ciąży bo różne dziwne rzeczy piszą które z prawdą nie maja nic wspólnego a tylko sie człowiek potem denerwuje lepiej zapytać lekarza jak sie ma wątpliwości

ja wizytuje 4.04 więc od razu po świętach muszę lecieć z siuśkami do lab no i usg nareszcie zobaczę moją księżniczkę :-D te nasze wizyty to już takie jedne z ostatnich :szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry