reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Dzika nie przeforsowuj się, a wszystko będzie dobrze :)
MatkaEwa gratuluje dorodnego synka :)

A tu moja Majusia :) jest o tydzień większa... waży 1430g i jest bardzo podobna do swojego braciszka :tak:
Ogólnie wszystko jest w porządku, tylko jedną komorę w mózgu ma w górnej granicy normy... za 2 tyg mamy kontrolę.
Marcel też tak miał i wyszło wszystko w porządku...
majuś.jpg
 

Załączniki

  • majuś.jpg
    majuś.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 40
Marcelinowa ale śliczna kruszynka słodko sobie śpi :-D i wagowo już spora to widzę że moja to taka kruszynka puki co jest ciekawe ile teraz waży może dowiem się 4 kwietnia na wizycie
 
anilek- wiec tak co do normy to nie ma różnicy w jakiej jednostce jest podana, czy mmol/l żeby było w mg/dl wystarczy to pomnożyć przez 18
i u Ciebie otrzymamy

159- przy normie do 140
wiec norma jest przekroczona a czy dużo to już zależy od interpretacji lekarza
Ja na Twoim miejscu na pewno przeszła bym na dietę cukrzycowa bo to Ci nie zaszkodzi a po konsultacji będziesz wiedziała co robić.
 
Dzięki dziewczyny! Od razu mi lepiej! :tak::-)
DzikaBez: no właśnie znalazłam ten przelicznik, bo wszędzie piszą w tych wartościach, o których wy mówicie, a moje lab. jakieś zacofane albo co...
Postanowiłam ograniczyć słodycze (nie wiem jak mi to w święta wyjdzie:szok:) i jeść bardziej zdrowo i zobaczymy... Nie ukrywam, że będzie to trudne wyzwanie- dla mnie łakomczucha na słodycze, kluski, naleśniki, itp... :-( Dobrze, ze warzywa lubię. I mam pozostałość po odchudzaniu, że kawę piję gorzką z mlekiem.
 
reklama
Do góry