reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Morena ale córcia rośnie :) Kg - aż nie do pomyślenia, niedawno to jeszcze takie okruszki maluśkie były :) Nie dalej tak zdrowo rośnie w tym swoim M1

Katka - no masz prawie 26 tydzień, za 3 dni :) Wstydzioszek mały :) No w sumie już nie taki mały :) do kilograma się szybko zbliżą :)

Ja jutro wizytuję więc już dziś skromnie proszę o kciuki - godz 10:00. Stresik ciutek jest ale nie taki jak poprzednimi razy bo wciąż Hubert buszuje wiec o jego istnienie się nie martwię - tylko, żeby zdrów był.
Będę chciała też porozmawiać na temat szpitala - stresuje mnie wciąż to czy dobry mam na oku.
 
katka gratuluję zdrowego dorodnego chłopca, z wagą to ja mam taką samą ! i też juz mi ciężko, kręgoslup daje popalic jak za długo posiedzę i nogi jak za dużo pochodzę a powiedz ile masz wzrostu ? i od jakiej wagi zaczynałaś ?
morena super że córca zdrowa i ze nie masz cukrzycy, a tak normalnie lubisz słodycze ? slodzisz herbatę, jesz słodkie ? bo ja bardzo dużo i juz sie też stresuję tym badaniem..
 
kingusia zgadzam sie z Tobą,że z ubieraniem tylko na różowo dziewczynki to przesada. Teraz jest tylepieknych kolorków dziewczecych- zielony zółty fiolet niebieski biały itp ja bym unikała różu:dry: Ja dla mojego bąbla mam sporo uniseksowych bodziaków. Myślę,że biały najładniej wyglada na takich malusiach:-)
 
ja też będę unikać przesłodzonego różu u córeczki zamiast różu już wolę fiolet agacia masz rację biały wygląda tak niewinnie :sorry2: moja siostra cioteczna ma córeczkę 1,5 roczku i jeszcze nigdy nie ubrała ją w róż tylko takie bardziej ''dorosłe'' rzeczy normalnie nieziemsko wygląda taka miniaturka kobietki w rurkach i koszulce :-D ostatnio kupiła jej na wiosnę miniaturkę parki :-D bardziej mnie rozczulają takie ''dorosłe miniaturki '' niż np. różowy pajacyk hah ;-)
 
Jeny no właśnie przed ciążą to słodycze od czasu do czasu, nigdy ciśnienia na nie jakiegoś nie miałam. Jak miałam do wyboru ciasto albo np. gołąbki to zawsze były by gołąbki :-D a teraz więcej słodkiego jem, nie codziennie ale prawie... i zaczęłam ciasta, ciasteczka piec, aaaa i od tłustego czwartku pączki polubiłam, wcześniej ostatniego jadłam może ze 3 lata wstecz :-D

Katka super wieści, Twój kawaler też już słuszną wagę ma :-D

Madzia czekamy na wieści...
 
Katka_83 cudnie ze wszystko ok :) A jak Ty to liczysz ze juz 26 naliczylas?


Faktycznie 25 tydzień jedną nogą...już mi się pokręciło. Dlatego, że ta lekarka odliczała mi na początku ok.8-10 dni od terminu OM, a inna u której wykonywałam badania liczyła od OM...kiedyś zresztą pytałam się tutaj jak Wam liczą. Ależ się rozpędziłam....

katka gratuluję zdrowego dorodnego chłopca, z wagą to ja mam taką samą ! i też juz mi ciężko, kręgoslup daje popalic jak za długo posiedzę i nogi jak za dużo pochodzę a powiedz ile masz wzrostu ? i od jakiej wagi zaczynałaś ?

Mam 177cm i zaczynałam od 65 kg. Boje się co będzie dalej. Smarujecie nogi czymś? Mam predyspozycje do żylaków
 
reklama
Do góry