reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Dziękuje kochane :-) też mi się wydawało że dzidzia przekręca mi się we wszystkie strony ale lekarz mówi że ona już raczej tak zostanie :-D

A co do różu to raczej go za wiele nie będzie, jest nieunikniony ale będę starała się go unikać, jest dużo innych ładnych kolorów, dziewczynka nie musi być cała w różu ;-)
Ale wybraliśmy kolor do pokoju Laury, niebieskiego nie będzie :sorry2:
 
dziś o 17:10 mam wizytę

niby tylko po L4 i odebrać wyniki z morfologii, moczu i .. glukozy, ale jakoś obawiam się (nie wiem, czego)

proszę o magiczne kciuki :-) najgorsze jest to, że mój gin był tydzień na urlopie więc dziś w poczekalni będzie kumulacja kobitek i po dwie zapisane na jedną godzinę :confused: chyba naładuję telefon, żeby Was na bieżąco podczytywać :-p
 
Wydaje mi się, że to najlepsze miejsce żeby podzielić sie informacją, że właśnie zapisałam się na bezpłatne badania USG w Bełchatowie. Jeśli są tu jakieś mamy z Bełchatowa to polecam. Otwierają tam nową pracownię USG i w Dzień Kobiet robią darmowe badania.
 
reklama
Do góry