reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Pokaże Wam jak nasze maleństwo się ujawniło :-D
usg.jpg
 
heh ja jeszcze czekam na wyniki glukozy:zawstydzona/y:mam nadzieje, ze bedzie ok:zawstydzona/y:
za tydzien pierwsza lekcja w szkole rodzenia:-)dokształcam się literaturą fachowa:-Ddwa lata z zycia dziecka- super polecam:-D

dzwoniłam - cukier ok , wynik 5,98 mmol/l wiec ok:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
I już po "randce" z synkiem :)
Zacznę od niego: zapomniałam spytać się o wagę :) więc nie wiem jaki ciężki ale odpowiada wiekowi czyli początek 27 tygodnia. Zdrowo rośnie, ułożony jest główkowo - i powinien już tak zostać ( małe prawdopodobieństwo, że zmieni pozycję ). Wody w normie.
Szyjka długa, zamknięta, bez infekcji.
Po raz kolejny potwierdziło się, że jest tydzień starszy niż z OM i trzymam się od teraz daty z owu i usg.
Mam również brać dodatkową omegę.
Dzięki kochane za kciukaski !

Kolejna wizyta 25 marca - jeszcze przed świętami.
No i mam pierwsze L4 :)

Pytałam się o szpital ale tylko dwa słowa zamieniłyśmy bo gin uważa, że jeszcze czas.
 
Do góry