reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Hejo!

Ja dzisiaj poszłam do lekarza na NFZ wyniki badań odebrać, co by mieć do lekarza swojego na wizytę 28.02. Się okazało, że pan doktor chce nową kartę założyć... zbadał, USG zrobił: Gabrysia rośnie pięknie, waży 900g +/- 120g, dziś ułożona główką na dole, kopała mu cały czas w głowicę jak badał :-D, miejsca wg doktora ma dużo, także mam się nie nastawiać, że tak zostanie... Doktor śmiał się, że zafundowałam Córci przestronne mieszkanko :-D łożysko też ok, I stopień nadal, no i wg usg idzie idealnie z terminem wg OM... także całkiem przypadkiem miałam kompleksową wizytę...

Cukrzycy dzięki Bogu nie mam:
na czczo 69 (norma 74-110)
Po wypiciu 75g po 2 godz. 89 (norma 74-140)

Także słodkie mogę szamać, i w ogóle wszystko na co mam ochotę :-D:-D:-D bo już miałam przez chwilę czarne wizje...
 
reklama
Dziewczyny ze śląska-czy wiecie o jakiś darmowych badaniach USG 3d lub 4d w naszej okolicy? W zeszły weekend było w AKSie w Chorzowie ale dowiedziałam się po fakcie :-( Jakiś czas temu było w Plazie w Rudzie Śląskiej.. może znów się coś szykuje??
 
Morena super że Gabrysia ma takie wygodne przestronne M-1 :-D i fakt duże już te nasze dzieciaczki już prawie kilogram :tak: i wiedzę że większość Waszych dzieciaczków już główkami do dołu się obraca szybciutko ciekawe jak tam moja ostatnio 2 tyg temu była ułożona poprzecznie ale cały czas czuję kopanie po pęcherzu takie mocne to chyba główki tam nie ma :sorry:

kciuki za wizyty &&&&&&&&&&
 
Madzia - niestety nic nie wiem o gratisowych usg :-(.
Morena -Fajna wizyta i dzidzia duża . Wow , już prawie kilogram !!! Mój Jaś też ma chyba sporo miejsca bo kopie co chwila z innej strony :rofl2:
 
Ja tez po wizycie - kolejna za miesiąc.
Ja tu się cieszę, że zaczynam 26tydzień a lekarz liczy nadal inną metoda i wg niego 24+4
Chłopak duży, zdrowy i ruchliwy. nie mam zdjęcia bo nie dał się sfotografować - boksował i zasłaniał twarz.
Waga 700g - ja 77,5kg i już mi ciężko.
Dostałam skierowanie na cukier i EKG które mam wykonać w przeciągu tego miesiąca.
Tyle :)
 
reklama
Do góry