reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
No tak...
Wiem, że jesteś wściekła i zawiedziona ale chyba dobrze by Ci zrobiła chwila relaksu. Spróbuj nie myśleć o tej wizycie i się odprężyć jakoś. Tulę Cię mocno. Może faktycznie jakby Ci poprawiło nastrój to spróbuj się zapisać na wizytę 3d.
 
Wróciłam i jestem wściekła jak osa :-( Chodzę na wizyty prywatnie do ordynatora szpitala (oddz. położniczego)
Moja wizyta wyglądała następująco: Przy wykonywaniu usg pytam: Ja: Wszystko wporządu, Pan doktor: a nie widzi Pani jak się rusza, Ja : jeśli była by możliwość zobaczenia płci dziecka to by było super, Pan doktor: Tak za 10 tygodni. I to jest wszystko co udało mi się dowiedzieć na temat Naszego dziecka, jeszcze mój S zapytał ile ma dziecko cm, Pan doktor się zmieszał i odpowiedział , że odpowiada tygodniowi ciąży. Na masakra ani nie zmierzył dziecka, nie pokazał gdzie ma rączki , nóżki .:-( Jak wychodziłam to zapytałam jeszcze : Panie doktorze czy wszystko dobrze z dzieckiem : Pan doktor: Na razie wszystko dobrze. I koniec wizyty, płakałąm przez 30 km, kurcze my czekamy miesiąc na wizytę, chciały byśmy wszystko wiedzieć. Moja mama twierdzi , że może miał zły dzień---ale czy to usprawiedliwia, normalnie tylko odwalił wizytę. Chyba zapiszę się tak za tydzień na 3d. Następna wizyta 19 grudnia jak będzie wyglądała tak samo to ja nie wiem co zrobię..... Przepraszam , że tak chaotycznie opisałam moją wizytę , mam nadzieję że coś da się zrozumieć, ale chyba jeszcze emocje i wkurzenie....Dobrze , że przez chwilę widziałam jak dziecko się rusza, chociaż wiem , że żyje..:wściekła/y::no:
a ja uważam ze nic go nie usprawiedliwia, miał zły dzień ewidentnie i odwalił wizytę, jeśli nie płaciłaś to tyle dobrze, ja bym poszła na 3-4d gdzieś indziej, uspokoisz się i zobaczysz jak rośnie Twoje dzieciątko, ja też poszłam do drugiego lekarza zeby sprawdzic czy wszystko ok i w 10tyg porobił mi takie zajebiste zdjęcia maluszka ze w szoku byłam, uważam ze Ci sie to należy:-)
 
No więc jestem dziewczyny po wizycie, NAJSZCZĘŚLIWSZA NA SWIECIE!!!! :-D:-D:-D
Tak się denerwowałam, czekajac na lekarza myślałam ze po ścianach będę chodzić z nerwów!! Lekarz przesympatyczny. Dzieciątko moje zdrowe jak rybka!! Widziałam jak pięknie macha rączkami i nóżkami, jak się wierci i podskakuje :-D No aż teraz mam łzy szczęścia w oczach! A wiec tak: dzieciątko ma 5,5cm, przeziernośc karkowa 1,6mm, serduszko 161ud/min (oboje z mężem się popłakalismy kiedy nam je puścił), kość nosowa pięknie widoczna no i cała reszta parametrów i pomiarów bardzo dobra :-) Miałam pobierana krew i za tydzień do 10dni mam dzwonic i pytać o wynik i wtedy też się umowimy na drugie badania prenatalne. Dostalismy 7zdj usg i ciągle na nie patrzę :-D Jestem taka szczęśliwa!! Tak czekałam na tę wizytę, tak chciałam zobaczyc moje małe dzieciatko, całą droge do domu płakałam ze szczęścia :-D
A oto mój Skarb

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Korba BEZNADZIEJNY LEKARZ!!! I nic go nie usprawiedliwia!!!! Koniecznie zmień miejsce i osobę robiącą USG!
Ja miałam wspaniałą wizytę.. liczyliśmy razem nawet paluszki malutka etc.. Ach i ja podzielę się zdjęciem.. Screen shot 2012-11-28 at 21.21.06.jpgśliczny, nie?? Dumna mama :-D
Paulinka - Piękna dzidzia!!! Gratulujemy udanej wizyty!!!
 
reklama
paulionko:-):-):-) wspaniałe wiści wspaniałe !!!! piękna dzidzia !! mam nadzieję ze w piątek będę tak szczęśliwa jak Ty:-)
korba i Ty dziś powinnaś się tak samo cieszyć a nie przez jakiegos humorzastego ciula masz doła, na szczęscie lekarzy jest wielu !!!!
 
Do góry