reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Gratuluję udanych wizyt i melduję się po prenatalnych . Wszystko jest ok i kamień z serca mi spadł :-). Dzidzia ma 58 mm , przezierność 1,8 mm , kość nosowa widoczna , przepływy w normie . Dzidzia trochę wieksza niż wynika z OM. Termin porodu przesunął się o 4 dni do przodu. No i pani doktor pierwsze co zobaczyła na monitorze to płeć :) "Na dziś wygląda na chłopca" - powiedziała . wyniki z krwi do 2 tygodni maja być. Pani doktor z szerokim uśmiechem gratulowala zdrowego dzidziusia :-). Bardzo Wam dziewczyny dziękuje za kciuki , trzymam za pozostałe &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. A oto nasz potomek :-D
20121128095.jpg
 
reklama
MatkaEwa, gratuluję. Śliczny Bobasek i jaki ładny nosek:happy2: Jak patrzę na swoje zdjęcia to też widzę, że maluszek starszy o 3 dni niż OM, ale gin mi terminu nie przesunęła. Jak dla mnie 10 czerwca to termin akurat - i tak pewnie będzie jakoś w okolicy, więc chyba nie robi mi większej różnicy. Torba i tak będzie wcześniej przygotowana do szpitala.
 
Gratuluję udanych wizyt i melduję się po prenatalnych . Wszystko jest ok i kamień z serca mi spadł :-). Dzidzia ma 58 mm , przezierność 1,8 mm , kość nosowa widoczna , przepływy w normie . Dzidzia trochę wieksza niż wynika z OM. Termin porodu przesunął się o 4 dni do przodu. No i pani doktor pierwsze co zobaczyła na monitorze to płeć :) "Na dziś wygląda na chłopca" - powiedziała . wyniki z krwi do 2 tygodni maja być. Pani doktor z szerokim uśmiechem gratulowala zdrowego dzidziusia :-). Bardzo Wam dziewczyny dziękuje za kciuki , trzymam za pozostałe &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. A oto nasz potomek :-D
Zobacz załącznik 518941
śliczna dzidzia, super wieści ! gratuluję:-) a Ty jak miałaś z tym testem z krwi ? płaciłaś coś dodatkowo czy w cenie badania ?
 
MatkaEwa i ja się raduję tą wiadomością. Bardzo się cieszę,że masz w sobie zdrowego może syneczka ? No nie sami chłopcy - ja też tak chce :) Bardzo gratuluję !
 
Dziękuję dziewczyny :-D Tak się cieszę !!! Nareszcie się wyśpię .
Natis :* dziękuję .
Jeny ja mialam wszystko gratis z powodu wieku :cool:. Po 35 refunduje wszystko nasz "kochany" NFZ.
 
reklama
Do góry