reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Gratuluję udanych wizyt i melduję się po prenatalnych . Wszystko jest ok i kamień z serca mi spadł :-). Dzidzia ma 58 mm , przezierność 1,8 mm , kość nosowa widoczna , przepływy w normie . Dzidzia trochę wieksza niż wynika z OM. Termin porodu przesunął się o 4 dni do przodu. No i pani doktor pierwsze co zobaczyła na monitorze to płeć :) "Na dziś wygląda na chłopca" - powiedziała . wyniki z krwi do 2 tygodni maja być. Pani doktor z szerokim uśmiechem gratulowala zdrowego dzidziusia :-). Bardzo Wam dziewczyny dziękuje za kciuki , trzymam za pozostałe &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. A oto nasz potomek :-D
Zobacz załącznik 518941

MatkaEwa! GRATULUJEMY CHŁOPCZYKA!!! :tak::tak::tak: i witamy w klubie :)
 
reklama
jeny dziękuję :* Będziesz tak samo szczęśliwa, ja już od teraz trzymam kciuki :*
anusia jejku jak wyraźnie widac Twojego szkraba!! Piękna fotka, naprawdę! Lekarz zlecił mojemu R zadanie bojowe własnie pod postacia liczenia paluszków :-D No i dziękuję za miłe słowa :*
matkaEwa jak miło ze obie miałyśmy udany dzień! Ja to ze szczęścia i radości chyba już jestem zmęczona :-D Gratuluję synka!! Oby siurolek został mu już do końca :-D
 
Paulinka bardzo się cieszę , ze u Ciebie tak dobrze jak u mnie:-D super zdjęcia !!!! Kurcze jakie to piękne uczucie po ostatnich dniach napiętego oczekiwania. Ja też juz padam ze zmeczenia .
AnusiaKanusia śliczne zdjęcie synka !!!!!
Korba współczuję gburowatego lekarza , zero empatii , rutyniarz !!!! Też bylabym wkurzona !!!! Taki zawód do czegoś zobowiązuje. Z trójką moich dzieci chodziłam do takiego lekarza starszawego , który był ordynatorem ( w innym mieście mieszkałam wtedy ) , Lekarz był rewelacyjny , cieszył się na każdym usg razem ze mną , tłumaczył i zachwycał jakim cudem życie jest. Naprawdę wspominam go z dużym sentymentem . Szkoda , że wszyscy tak nie podchodza do sprawy:-(
 
Korba - co za ćwok z tego lekarza!! nic się nie przejmuj, zapisz się do innego dla swojego spokoju.. MASAKRA jak tak można! oni chyba nie wiedzą co takie wizyty dla nas znaczą:/

Paulinka gratuluję udanej wizyty! piękne zdjęcia:)

anusiakanusia - normalnie co za fota... Twój człowiek już nie taki mały:) super:)

U mnie po wizycie wszystko w normie, wyniki wyszły dobre, nie mam kiły ani HIV itp... Fasolinka ma 3,5 cm i czuje się dobrze:p chociaż nie jest taka rozbrykana jak te Wasze ;) na moich zdjęciach słabo widać więc nie będę wrzucała.. Piękny był pod wrażeniem! Patrzył w ekran jak zaczarowany:p u lekarza MEGA młyn, DR na wejściu powiedziała: możemy to szybko załatwić bo jeszcze parę osób czeka..:/ na 15.12 mam badania prenatalne a na 19.12 wizytę normalną. Pinda nie dała mi skierowania na badania więc chyba będę musiała 250pln zapłacić:/ DR ma od jutra urlop więc znajoma pielęgniarka powiedziała, że mam jutro na spokojnie podejść założy mi kartę ciąży i dopytam wtedy o skierowanie z NFZtu.

To właściwie wszystko... jestem trochę spokojniesza, mam nadzieje, że po 15.12 to już będę spokojna bardzo :))
 
Gratulacje, dziewczyny, udanych wizyt i kolejnych takich życzę :-)
Za dzisiejsze już zaciskam kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Korba - kolejny konował. Nie przejmuj się nim, poszukaj lepszego.
 
Witajcie kobietki, odnośnie lekarza: Wybrałam ordynatora szpitala, żebym mogła sobie załatwić CC, jak już wcześniej pisałam, i teraz nie wiem co mam zrobić bo jak zmienię lekarza ordynatora na innego z tego szpitala to boję się , że mogę sobie zrobić problem . Wiecie jak to jest , jak mnie zapamięta , że do niego chodziłam i zmieniłam na jego kolegę??? Boję się trochę..., ale sobie narobiłam a myślałam , że ordynator będzie najlepszym lekarzem prowadzącym.... Zobaczę , będę miała następną wizytę 19 grudnia, mój S powiedział, że już wtedy nie popuści będzie mu zadawał pytania i koniec, zobaczę jak się wtedy zachowa jak wizyta będzie wyglądała tak jak ta , to będę musiała coś pomyśleć... Teraz mam 3 grudnia wizytę u mojego endykrynologa, który zna tego ordynatora i wiele innych lekarzy z tego szpitala , może uda mi się z nim pogadać, może coś doradzi....

Jeszcze raz GRATULUJĘ udanych wizyt i pięknych fotek:tak:
 
Anusiakanusia, Paulinka - gratuluję wspaniałych wizyt i cudownych maluszków - piękne macie dzieci w brzuszku ;-).

Korba - przykro mi, że trafiłaś na zły dzień. Może kolejna wizyta będzie zupełnie odmienna - trzymam za to kciuki. Ja kiedyś zmieniłam ordynatora na innego lekarza z tego samego oddziału. Efekt nie był dobry - przy porodzie były przepychanki i problemy... niestety. Pewnie to wynika też z układów wewnętrznych w szpitalu i charakteru lekarza, ale ja niestety odczułam 'żal' byłego lekarza (nie chciał się zgodzić na cc, stwierdził, że pierworódka może rodzić i 3 dni - dopiero mąż zrobił mega jazdę razem z moim lekarzem).
 
Anusiakanusia, Paulinka - gratuluję wspaniałych wizyt i cudownych maluszków - piękne macie dzieci w brzuszku ;-).

Korba - przykro mi, że trafiłaś na zły dzień. Może kolejna wizyta będzie zupełnie odmienna - trzymam za to kciuki. Ja kiedyś zmieniłam ordynatora na innego lekarza z tego samego oddziału. Efekt nie był dobry - przy porodzie były przepychanki i problemy... niestety. Pewnie to wynika też z układów wewnętrznych w szpitalu i charakteru lekarza, ale ja niestety odczułam 'żal' byłego lekarza (nie chciał się zgodzić na cc, stwierdził, że pierworódka może rodzić i 3 dni - dopiero mąż zrobił mega jazdę razem z moim lekarzem).

No właśnie i to jest to, dlatego boję się zmieniać, ....Kurde ale się wpinoliłam , zachciało mi się ordynatora:wściekła/y: Mam tylko jeszcze wielką nadzieję, że następna wizyta będzie wyglądała zupełnie inaczej:tak:
 
reklama
Paulinka, Anusia, Smile - bardzo się cieszę z udanych wizyt. Jak wspaniale się czyta, że dzieciaczki zdrowo rosną, że wszystko w porządku. A te fotki - cudne ! Jaki na prawdę ogromne skarby nosimy pod sercem, to jest piękne i niesamowite ! Bardzo gratuluję !
 
Do góry