reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

A ja temat o wizytach zostawiałam sobie na dziś by dobrymi wiadomościami nastroić się na nały dzień - no i sie nastrajam. Powtarzam się ale tak cudnie czyta się takie wiadomości :-)

Czapelka - gratuluję ! Maleństwo Twoje i moje mają ten sam wzrost :)
Korba cieszę się z Twoich wyników - tylko najpierw było trzeba dzwonić do lekarza a niepotrzebnie nie płakać.
Emilko, cudna córcia - trzymam kciuki by córcią pozostała. Patrząc już po USG będzie z niej laseczka :-D
Asiu, mam nadzieję, że uda Ci się szybko załatwić wizytę - masz moje wsparcie !

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Emilia gratulacje:))) aż mi łezka popłynęła!!! piękna ta Twoja córcia! też mi się taka marzy... ale coś czuje, że będzie chłopak... SUPER SUPER SUPER:)) też bym spać nie mogła po takich newsach..:)

Asia mogę się tylko domyślać jak się czułaś:/

Wszystkim pozostałym też serdecznie gratuluje udanych wizyt, oby tak dalej!
 
dziewczyny jakie wiesci!!!!!!!!! :szok: Gratulacje wszystkich udanych wizyt i jednej z pierwszych dziewuszek :-D:-D:-D Ale cudownie! :-D

DZiewczyny ja bym bardzo chciala corcie, jak to wiekszosc chyba, do pary, ale ostatnio stwierdzilam ze chlopak jak bedzie to bedzie super :-D Kolejny łobuziak. A dziewczynke najwyzej strzele za jakies 10 lat :-D
 
Dziewczyny jeszcze raz gratuluje Wam tak udanych wizyt i troszke zazdroszzce , ze macie to za soba , bo ja jeszzce 2 tyg do usg genetycznego
 
Patrzyłam na wątek z wizytami - co to dziś nikt nie podgląda bobasków? A ja już chciałam kciuki trzymać...
ja dzisiaj miałam wizytę i jestem przeszczęśliwa :biggrin2::biggrin2::biggrin2: pierwszy raz widziałam jak moje maleństwo się poruszało, słyszałam bijące serduszko :biggrin2: Cudownie :biggrin2: No i ma już ponad 2cm, czyli rośnie prawidłowo :biggrin2:

Gratuluję wszystkim udanych wizyt, zwłaszcza tym, które już znają płeć (nie mogę się już doczekać aż się dowiem:-))
 
reklama
hej hej, ja tez juz po usg, wszytsko w normie, bobas ma5,8cm, ruszał sie bardzo intensywnie;)
pytalam o pleć, ale dowiedzialam, ze do 13, czy 14 tyg wargi sromowe sa przerośniete i prawie zawsze stwierdza sie chłopca, wiec moze sie dowiem nastepnym razem,

sciskam Was mocno i gratuluje z kazdej z osobna;)
 
Do góry