reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

dziewczyny dziękuję za pocieszenie, kurde a właśnie dokładnie się podmyłam, i pobrałam siuśki tak jak mówicie z środkowego strumienia, ehhh Luka nie odbiera a ciekawa jestem jak posiew moczu wyszedł, ale przynajmniej wiem że paciorkowca brak uffff byle do wieczora
I oczywiście ja również kciuki zaciskam
 
reklama
Anula.. Jak leżałam w szpitalu to nie dość,że oczywiście trzeba się było podmyć,oddać środkowy strumień to jeszcze...zakorkować!! Dostałam gaziki żebym wsadziła sobie w "dziurkę" żeby właśnie śluz nie wpadał..
 
Dziewczyny gratki dobrych wizyty i już takich ładnych dużych dzidziusiów !
Wenusjanka - mi też gin kazała jechać szybko, jak skurcze będę co 10 min bo mówiła, że akcja moze się szybko rozkręcić. A do szpitala mam ok 20 min.

Za wizyty &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Za rodzące &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Za poprawę wyników też &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Hej kochane wróciiłam od lekarza. Od rana fatalnie się czułam. Wymiotowałam i byłam osłabiona. Okazało się, że mam wysokie ciśnienie i to albo zatrucie, albo poród się zaczyna. Mam dziś mierzyć ciśnienie i się "obserwować" a jutro rano mój gin jest na dyżurze to mam przyjechać do szpitala. Podadzą mi sterydy na płucka dla pewności dla małego a potem mówił, ze chyba cc. Mam nadzieję, że nie bedzie mnie trzymał przez tydzień w szpitalu bo co ja z Milą zrobię?!Powiedział, ze mam przyjechać jak do porodu wiec licze na to, że wyjdę przed bozym ciałem z Antosiem.
 
Witam,
ja niestety po wczorajszym USG dołączam do grona zaniepokojonych :-( W prawdzie nie z powodu łożyska jak niektóre z nas, ale coś mało proporcjonalnie mi to dzieciątko rośnie :-(Niby najważniejsze, że rośnie, ale lekarz zwrócił uwagę, że takie proporcje nie są prawidłowe, oczywiście to nie musi o niczym świadczyć, ale jednak się martwię :-(

Powiedzcie mi czy u Was występują różnice pomiędzy główką/brzuszkiem/kością udową? Jeśli tak to jakiego rzędu są to różnice? :confused:

Trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiejsze wizyty i wszystkie potrzebujące tych kciuków :-)
 
Wiśienka- ojej, to trzymam kciuki, żebyś szybko i bezproblemowo urodziła w takim razie i wracaj szybko z Antosiem do domu :-)
A to w 37tc są jeszcze potrzebne sterydy? Myślałam, że na tym etapie ciąży już nie podają :confused:
 
Wisieńka no to kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Też myślałam , ze sterydy już nie potrzebne.
mama2013 - co to za straszenie !!!! Ja nie mam w tej ciąży wydruków wymiarów poszczególnych ( lekarz to zapisuje sobie w karcie ) . Ale sprawdziłam wydruki jak byłam w ciąży z Wojtkiem i już Ci podaję :tak:. Dysproporcje są a synek zdrów jak ryba :
Tydzień 32 z OM
BPD 90.8 mm co odpowiada 34 W + 3 T
FL 61.2 mm co odpowiada 31 W + 0 T
AC 281.1 mm co odpowiada 32W + 0T

Mam nadzieję ,ze jakoś to pomoże w uspokojeniu Ciebie :tak:
 
reklama
Witam,
ja niestety po wczorajszym USG dołączam do grona zaniepokojonych :-( W prawdzie nie z powodu łożyska jak niektóre z nas, ale coś mało proporcjonalnie mi to dzieciątko rośnie :-(Niby najważniejsze, że rośnie, ale lekarz zwrócił uwagę, że takie proporcje nie są prawidłowe, oczywiście to nie musi o niczym świadczyć, ale jednak się martwię :-(

Powiedzcie mi czy u Was występują różnice pomiędzy główką/brzuszkiem/kością udową? Jeśli tak to jakiego rzędu są to różnice? :confused:

Trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiejsze wizyty i wszystkie potrzebujące tych kciuków :-)

Mój Hubi główkę ma na 36 tc, brzuszek i nóżki na 37 a ja jestem w 38.
Gin wszystko dobrze obejrzała, bo się też zaniepokoiła. Stwierdziła, że wszystko prawidłowo rośnie - główka jest całą ciążę mniejsza niż pozostała część ciałka i powiedziała tylko, że każde dziecko jest inne, i jedno potrzebuje większej czapeczki jedno mniejszej.

Wisienka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry