reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

nabłonki i śluz o co kaman ??;( (

Anula, po tym to typowałabym, że nie udało się czystej próbki pobrać.
Mam nadzieję, że wizyta podziała pokrzepiająco i rozwieje Twoje czarne myśli.
A sytuacją i przypadkiem znajomej się nie sugeruj - akurat tak im się trafiło, co nie znaczy że u Ciebie będzie podobnie
 
reklama
Wenusjanka gratuluję udanej wizyty:))) 3-4 skurcze wow:))) ciekawe jak będzie!

Anula nie martw się, jakieś bakterie i inne ma chyba każda z nas... na pewno będzie good, a stres dzidzi nie pomoże.

Kciuki za dzisiejsze wizyty. Proszę też o kciuki za mnie:)))) na 09:00 mam kardiologa a na 18:00 KTG + wizyta u ginki:)
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt!

anula, emka mnie też ostatnio wyszły bakterie w moczu, trochę leukocytów - tez biorę feniseptUro. Przez kilka miesięcy było idelanie, a teraz znów. Posiew robiłam, wyszedł dobrze. Teraz sotałam antybiotyk na drogi moczowe - zobaczymy jak wyjdą wyniki. Ostatnio miałam tak jak Just pisze - nie udało się z czystą próbką.
 
_anula tak jak justa napisała te nabłonki, śluz wynikaja z zanieczyszczenia próbki. Ja tak miałam 2 razy z rzedu zanim dobrze pobrałam mocz- z środkowego strumienia moczu po uprzednim umyciu sie zelem do hig intym.
 
reklama
Do góry