reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

ona- gratuluje wizyty, ja w poprzedniej ciąży łożysko III stopnia miałam już na pewno od 32 tc. a urodziłam w 38, tak ze w twoim "wieku ciąży" to już normalne

ewelinanice- wow duża baba, moja 5 dni temu miała 1850g, ale wiadomo to tylko orientacyjnie

Ja też po wizycie, serce bije, było bez usg tylko sprawdzenie pessara, lekarz powiedziała że ładnie się zagnieździł i spełnia swoje zadanie, on by go ścięgno za miesiąc, ale jak ja będę chciała wcześniej to coś tam mu podpisze i to zrobi. Ja bym wolała wcześniej bo mam przez niego mocne bóle kiedy sie więcej poruszam (czyli prawie zawsze) ale jeszcze zobaczę, boje się tez infekcji które może wywoływać, narazie przedwczesnym porodem się martwic nie muszę u mnie jest jeszcze czas:-D
 
reklama
Hej przyszłe mamusie!
Mam pytanko, czy to,że ma się jakieś rozwarcie to czuć??Czy to łączy sie ze skurczami?? Ja nic nie czuje:zawstydzona/y:
Kurka ja już się nie moge doczekać....zaczynam odliczanie:-D:szok:od kolejnej środy
 
Ona, Ewelinanice, gratulacje !!!!!

Dzika, też bym donosiła do bezpiecznego terminu i potem prosiła o zdjęcie krążka :) Cieszę się że jednak nie ma ryzyka już przedwczesnego porodu !

Aśka, dobra waga, mój miał 2100, i w cale się nie martwię. Są dzieci mniejsze i większe a to jednak tylko waga orientacyjna. Najważniejsze jest, że przybiera na wadze.

Gratulacje jeszcze pozostałym dziewczynom, którym wcześniej nie odpisałam. Czytałam i bardzo się cieszę, ze dobre wieści.

Fajnie wszystkie idziemy tak do przodu bez większych komplikacji. W sumie, żadnego poważnego wcześniaczka nie mamy i jestem z nas baaaardzo dumna !
 
Aśka- mi też się wydaje, że taka waga jest ok :happy:

Gratuluję udanych wizyt i sporych dzieciaczków :-) Ja mam USG za tydzień, ciekawa jestem ile waży ten mój urwisek :-)
 
gratki wizyt

agacia - rozwierania się nie czuje, rozwarcia też nie
czasem skurcze świadczą o tym, że się szyjka rozwiera, a czasem po prostu są i nic się nie dzieje i nie rozwiera mimo skurczy
 
reklama
Do góry