reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Cześć Dziewczyn! Ja dzisiaj też mam wizytę, bardzo proszę o kciuki. Mam nadzieję, że będzie dobrze choć się trochę boję.
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące.
 
Kciuki za wizytujace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja wczoraj mialam. Przez to ze mniej czulam ruchy gin zrobila mi usg wszystkie przeplywy itp wpozadku :) Lozysko mam 3 stopnia dojzalosci, tak sie zastanawiam jak dlugo sie starzeje...? Szyjka oczywiscie jak na zlosc skracala sie gdy jeszcze nie moglam rodzic a teraz trzyma ladnie, ciagle ma 2cm :confused2: Moja "mala" wazy juz 3200g :-) do tego ma czuprynke wiec zgaga juz dla mnie nie taka straszna :D Wszystkie wymiary sa ok :) Nic tylko rodzic :tak: Juz nie bede miala wiecej wizyty jedynie ktg 23 maja. Mam nadzieje jednak ze do tego czasu sie juz rozpakuje :-p
 
reklama
Do góry