reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Palindromea ale sie uśmiałam, ja tak mówię temu mojemu facetowi to się zaczyna tak panicznie śmiać ze szok :p i dlatego mu pokaże hehehe :)
Natis na twoim miejscu bym się nie martwiła, woda i leki robią swoje, po ciąży wszystko wróci do normy :) Ja w 1 ciąży przez wodę przytyłam ponad 25 a po porodzie wyszłam ze szpitala o 13 kg lżejsza . Później stopniowo zgubiłam całą resztę :)
 
reklama
robaczku gratuluje wizyty
ewelince rowniez gratulue wizyty i dobrych wiesci

my dzis bylismy tez na wizycie przez 3 tyg 1 kg na plusie super z szyjka oki wyniki badan tez sa dobre za 3 tyg ma mi wziasc wymaz na paciorkowca.
wiec jest oki jak brzuch sie spina to nospe mam wziasc.
 
reklama
Do góry