reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Palin, gratuluje świetnych wyników! Oj to niezły łobuz z
Mikolaja rośnie :D

ja najbliższe USG pewnie za 3tygodnie, około 31 tygodnia :) muszę sie zapisać, póki co jutro wizya kontrolna u mojej gin.
 
reklama
Palin gratuluję dobrych wyników, oby tak dalej:)

Kurcze u mnie w przychodni zawsze mam USG ale normalne, na I prenatalne i połówkowe jeździłam do innej poradni, a teraz to nie wiem. Bo te 3 badania podobno nie są refundowane... a to zawsze tyle kasy:/ A moja DR powiedziała, że jak wszystkie wyniki i wszystko będą OK to tych 3 badań nie trzeba robić...
 
Teri, Mikoto - dziewczynki, ja też nie za bardzo się orientuję... Generalnie chodzę na NFZ, a na ważniejsze badania (np. genetyczne, połówkowe) to zawsze do dr Kołodziejskiego. On przyjmuje w centrum Rondo przy Paderewskiego i jest świetny, ale szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, czy robi USG w 4D. Zadzwonię do niego w przyszłym tygodniu i jak będę coś wiedziała, to dam znać :-) A jak Wy będziecie zorientowane, to też chętnie się dowiem ;-)
 
hej właśnie się zapisałam na to usg chciałam do dok.Roguli na Kościuszki 38 ale że on dopiero na kwiecień zapisuje to babka zapisała mnie do innej doktor która robi na tym samym sprzęcie na 6 marca więc już za tydzień nazywa się Zmelonek ja i tak sie nie orientuje w tych lekarzach w Kielcach to mi obojętne kto ważne że mają dobry sprzęt i nie muszę czekać aż do kwietnia :tak:
 
Robaczku gratuluję udanej wizyty. Więc jest realna szansa na poród 06.06:tak:

Ja juz na te ostatnie prenatalne po 30 tygodniu się nie wybieram . Wystarczy jak mój gin zagląda regularnie do Jasia i wszystko jest ok:tak:. Mam nadzieję , że mój synek też się w końcu zdecyduje na pozycję wyjściową . Narazie wydaje mi sie , ze jest wszędzie ale nie głową w dół :happy2:
 
reklama
Robaczku gratuluję udanej wizyty. Więc jest realna szansa na poród 06.06:tak:

Ja juz na te ostatnie prenatalne po 30 tygodniu się nie wybieram . Wystarczy jak mój gin zagląda regularnie do Jasia i wszystko jest ok:tak:. Mam nadzieję , że mój synek też się w końcu zdecyduje na pozycję wyjściową . Narazie wydaje mi sie , ze jest wszędzie ale nie głową w dół :happy2:

No, jest szansa na 6.6 :)
Wiesz co, też mi się wydawało, że Maleństwo wciąż fika i się obraca i jednak nie :) Głowa jest w jednym miejscu a po całym brzuchu przemieszczają się tylko nóżki i rączki, dlatego jest taki efekt kręcenia się. I u Ciebie może być podobnie. Gin pokazała mi dokładnie jak jest ułożony i jaki ma szanse manewru. I gdy już wpadnie głową w dół to ciężko mu zmienić pozycję bo głowa ciężka. Więc na 90 % już tak maluszek zostanie. Natomiast nóżki może wyprostowac i kopie u góry, może przełożyć do główki - bo jest jednak zwinięty i kopać na dole. Rączki też możemy czuć w różnych miejscach, z boku, na dole, u góry. Tak trochę mam teraz lepsze wyobrażenie jak jest w brzuszku :)
 
Do góry