reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Zapisałam się już na połówkowe - w walentynki:tak: Za namową lekarza wykonującego amnio, więc kolejne światełko w tunelu widzę..
A 25 stycznia kontrola u mojego gin, ale chyba tyle nie wytrzymam i w przyszłym tyg polecę sprawdzić, czy wszystko ok..
 
reklama
Kurczę ja pracuje tylko 4godzinki i to blisko domu więc jakby coś się działo to mogę nie pójść albo wrócić do domu i nie męczę się wcale. Trochę chyba za troskliwy był ;-)a ja się prawię poryczałam.

Mam pytanie: czy bierzecie kw. foliowy jeszcze??
 
SARA - ja jeszcze biorę kwas foliowy, ale tylko dlatego, że mam jeszcze mdłości i wymioty i nie jestem w stanie utrzymać witamin w żołądku.
Gdybym mogła łykać witaminy to kwasu bym nie brała - witaminy go już zawierają.
A wyczytałam też gdzieś, że kwas jest niezbedny do prawidłowej pracy łożyska, więc postanowiłam przynajmniej jego łykać :)

Kciuki za dzisiejsze wizytujące zaciśnite z całych sił &&&&&
 
Cholera ile nas tyle leków i opinii.
Każdy lekarz ma inne podejście.
Ja mam brać zestaw witamin tylko raz w tygodniu a na co dzień DHA i jod. Ten wczorajszy lekarz znowu powiedział, że magnez, zestaw witamin i żelazo (z racji anemii w poprzedniej ciąży)

No i bądź tu człowieku mądry :nerd:
 
reklama
Ja też biorę kwas foliowy, bo mam lekką anemię (3,92 a norma jest od 4) i to w zasadzie jedyne, co zażywam w ciąży, bo mój lekarz jest przeciwnikiem łykania suplementów, których na rynku jest cała masa.
 
Do góry