reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

A ja nie wiem ile ma mm ... Pani doktor pokazała mi na usg - pęcherzyk, a w środku cień - to mój bobasek:) Wg wyliczeń termin na 18 listopad, a wg dr na koniec listopada i dzidzia ma 6 tygodni. Mam przyjść 18 kwietnia, dostane skierowanie na badania prenatalne, które powinno robić się w 12 tyg.
MAM KARTĘ CIĄŻY (HI HI HI)!!!!!!!!!
Nie wiedziałam, że jeszcze kiedyś mi założą:)
Anka26,07 - u mnie też ledwo znalazła. To maleństwa, tak więc nie martw się. Widziałaś? Jest! I super !!!

hej :) o widzę że mamy tak samo :) tez termin na 18 listopada i tez mam wizytę 18 kwietnia :)
 
reklama
hej :) o widzę że mamy tak samo :) tez termin na 18 listopada i tez mam wizytę 18 kwietnia :)

No to będziemy mogły konsultować się:) Zresztą jest nas więcej ;) - ostatnia @ 11.02.2012 r.
Po wykonanym USG powiedziała mi, ze urodzę końcem listopada, ale ja tak zawsze mam - 2 tygodnie poślizgu, 3 dni prowokacje i bóle ...
 
wlasnie wrócilam ... ciaza jest jednak mlodsza i odpowiada 6t4d malenstwo ma 4,2 mm i slyszalam piekne bicie serca ... doktor kazal jeszcze sie wstrzymac z duphastonem i przez kolejne 3 tygodnie zostac na cyclogescie i utrogestanie.
niestety torbiel nic sie nie zmniejszyla nadal ma 7 cm i jest dwukomorowa. kolejne tygodnie mam nadal sie maksymalnie oszczedzac :/ kazal caly czas brac witaminy które biore i czekamy ...
DSC_0063.jpg
 
Witajcie :)
moja ciąża też młodsza, sądziłam że 10 tydzień,pan doktor pow że 8 :)
i że mamy 11mm. Teraz już 9 ;) mam do zrobienia pełno badań o których nie mam zielonego pojęcia ;)
 
Ostatnia edycja:
Jeśli można to i ja się dopiszę...
Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie( 6t3d). Pani dr zbadała, stwierdziła, że ciąża jest, domek rośnie ładnie i wszystko ok.
Nie było USG. Będzie dopiero 17.04 w 8 tyg.
 
hej! Ja właśnie wróciłam od lekarki . Moje maleństwo rozwija się prawidłowo i jest młodsze niż na suwaczku bo ma 7w3d. No i najważniejsze serduszko bije :) kolejna wizyta za 3 tygodnie :)
 
reklama
Wróciłam z wizyty no więc tak dzidzia rozwija się prawidłowo nadal mam tydzień do tyłu od om a według usg ale tak było od początku i to jest ok bo nie wiemy kiedy była owulacja czyli według OM 10w3d a według usg 9w3d rozmiary 27.5 mm ciałka żółtego już nie ma :) serdunio bije poniżej fotki kolejna wizyta 17.04.2012 .Tak więc ogłaszam zostawiam piersi w spokoju widocznie moje maja nie boleć :) na pierwszej fotce widać rączki tylko to skan i taki mały się wkleił hmm

usg 10.3 według  OM  od zapł  9.3.jpg
 
Do góry