reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

A ja nie wiem ile ma mm ... Pani doktor pokazała mi na usg - pęcherzyk, a w środku cień - to mój bobasek:) Wg wyliczeń termin na 18 listopad, a wg dr na koniec listopada i dzidzia ma 6 tygodni. Mam przyjść 18 kwietnia, dostane skierowanie na badania prenatalne, które powinno robić się w 12 tyg.
MAM KARTĘ CIĄŻY (HI HI HI)!!!!!!!!!
Nie wiedziałam, że jeszcze kiedyś mi założą:)
Anka26,07 - u mnie też ledwo znalazła. To maleństwa, tak więc nie martw się. Widziałaś? Jest! I super !!!
 
reklama
Ja tez juz sie uspokoilam pecherzyk ciazowy widac malutki bo malutki ale jest


kolejna wizyta za 3 tygodnie ale pewnie nie wytrzymam i pojde wczesniej do innego hehehe
 
Heja

Miałam wizytę wczoraj wieczorem :)
Dzidziol ma się dobrze. Serduszko jak dzwon! Ma 14 mm :) Wszystko w porządku! Nareszcie się uspokoiłam .. To było pierwsze usg.. Następne w czerwcu :)
 
Jestem i ja :) dzidziulek ma sie swietnie. Ma juz prawie 2 cm i serduszko bije tak pięknie!!! Poezja dla mych uszu!

Mąż był ze mną i nie krył wzruszenia!
Pisze z telefonu więc nie mogę zalaczyć zdjęcia ale pózniej postaram sie to uzupełnić!
 
Witajcie. Uzupelniam informację dot. wczorajszej wizyty.
Moja fasolka ma ok 2 cm.
Wg USG to 8t4d. Serduszko bije pięknie 160 uderzeń na minutę.
Pęcherzyk żółtkowy ma 6,2 mm. i tutaj się trochę martwię bo wyczytałam, że wartość ta nie powinna przekraczac 6mm. Mam jednak nadzieję, że takie minimalne przekroczenie normy ne świadczy o niczym złym, ale jak znam życie to będzie zaprzątać moją głowę do następnego usg....

a tutaj moje cudo
iPhone 242small.jpg
 
reklama
Witajcie
Nadrabiam zaległości po piątkowej wizycie.
Ciąża troszkę młodsza niż w suwaczku.
Widziałam pęcherzyk,ciałko żółte,i maleńkiego dzidziulka,niestety serduszka nie było jeszcze widać.
Następna wizyta za 3 tygodnie.
 
Do góry