reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

nikita, nanulika aaależ piękne te wasze fasolinki :-D
Mi gin też wyznaczyła termin wg OM, choć owu przesunęła się równo o tydzień. Trochę mnie to zdziwiło, ale cóż, ona ma trochę większą praktykę niż ja ;-)
 
reklama
No i ja w końcu dotarłam na BB :-)

Moje maleństwa mają się super 13 i 14 mm :-) podwójnego szczęścia, serduszka jak dzwony 151 i 154 :-) wszystko w najlepszym porządku. Planowana wizyta dopiero na 24kwietnia, chyba, że po chorobowe to mogę zawsze, ale póki co mam jeszcze urlopik :-)
 
Dziewczyny jestem juz po wizycie i dalej w szoku:)))))
Są 2 serduszka :))))))
jeden mniejszy bo tylko 7 mm a drugi 12 mm czyli prawidlowy rozmiar na 7tydz i 4 dni skanowanie0005.jpg :)
 
Ostatnia edycja:
Hejo ja właśnie wróciłam !! Widzieliśmy serduszko i nawet słyszeliśmy pieknie biło:) Także wszystko okej :D Według usg jest to 6t4d ale to pewnie dlatego że ostatnio miałam długie cykle :) Ale jestem szczęśliwa a tatuś to już w ogóle dumny !! Aha i mierzy sobie 7 mm :-)
 
Dziewczyny nadrabiam zaległości...

I wizyta 4 tydzien nfz byłam po luteinę w razie w...lekarz nie chciał zrobić usg twierdząc że jest za wcześnie

kolejna wizyta 5tydzień i 1dzień, usg pokazuje piękny pęcherzyk z echem zarodka, według gina wszystko w porzadku jak na ten etap, wg usg to dokładnie ten tydzień i dzień jak na suwaku :)

III wizyta po dwóch tygodniach 21 marca jestem w 7 tygodniu wg usg (a suwak pokazuje 7tydzień i 1dzień), serduszko bije!!!! :-D mam zlecone badania krwi, cukru, moczu, a karte mi założy jak dostarczę wyniki, wtedy też idę do pielęgniarki (pewno zbadają wagę, ciśnienie itp.) kolejna wizyta znów za dwa tygodnie
 
Usg z wczoraj ;) serduszko biło jak szalone ;)
Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze ;) kurcze jak to już 8 tydzień to dlaczego nie widzę rączek i nóżek?? ;(
P270312_20.07.jpg
 
ja mialam wizyte wczoraj ... gin powiedziala ze ciaza rozwija sie prawidlowo tzn ladnie rosnie .... z usg tez wporzadku ..... niestety mdlosci dalej mam .... ale mowila ze okolo 3miesiaca powinny sie skonczyc ..... oby nastepna wizyte mam 17.04 takze troche spokoju hehheeh od wizyt .... i dalej na l4 siedze ... mysle ze tak juz zostanie
 
Ja dziś rano miałam wizytę w mojej przychodni. Lekarz mnie zbadał ginekologicznie, zbadał piersi. Wystawił skierowanie na USG, ale powiedział, że wg najnowszych wytycznych pierwsze USG robi się między 11-13 t.c. Także mam go zrobić ok.20 kwietnia. Duphaston mam brać dalej, niby jak to określił do pierwszych wyczuwalnych ruchów dziecka. Kazał mi zrobić ogólne badanie krwi i moczu. Następna wizyta u niego 10.04
 
reklama
elloo
Jestem po porannej wizycie i nie jestem pełna euforii.
Nie znam się na wielkościach pęcherzyków ale mój ma dopiero 0,34cm
Zapytał mnie czy mam bóle piersi i jak ogólnie się czuje. Dotałam fotke ale nie widać na niej zbyt dobrze w związku z czym napewno wkleje w srode bo mam wizyte u swojego gina a on to ma konkretny sprzęt :))
Już się boje środy.
Nadal zostaje na hormonach 3 razy dziennie po 2 tabletki.
A ja myślałam że usłyszę serduszko:-( a tu ledwo co widać.
Gin zacisnął kciuki i kazał być dobrej myśli
 
Do góry