reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

hej
bylam wczoraj na kontroli i nic nie pomogło po sobocie, wrecz powiedział, ze co to mi za leki wypisał i czego nie na recepte normalnie antybiotyk. takze zwalczamy dalej grzybola antybiotykiem i zelem ...
a Nikolka rosnie, 5.07 wazyla 2.075 - a wczoraj , 2, 415:)
całą noc szalała, jak po kazdej wizycie u lekarza, spałam od 8 do 10 , bo się nie dało takie dziecko szczęśliwe w nocy było i rozrabiało :)
no i idąc do lekarza doszłam na koniec ulicy i zaczęły się skurcze, jak powiedziałam doktorkowi to mówi, eee za tydzień może dopiero , no wiec skąd się wzieły... nie mogłam się ruszyć , mąż blady się zrobił, ja przezroczysta , że to juz... ale 3 razy po kilka sekund i minęło
dzieje się Wam już coś takiego kochane?
 
reklama
No to my już po :)
Mala wazy 4013g!!!!!!:szok::szok::szok::szok: Jezeli nic wczesniej sie nie wydarzy to od wtorku szpital i przygotowania do cc. No i urodze moje kochane słoniątko hihi przez ten tydzien byle do 5 nie dobila bo mi ubranka 56 na nic sie nie przydadza :D
Oczywiscie mam nadal mega infekcje i cisnienie mi skoczylo ale to juz najmniej istotne teraz :)
Dzieki za kciuki - pomogly jak zawsze :)
 
EwaK gratki udanej wizyty. Coreczka rosnie jak na drozdzach. Tak jak pisalas rozpakujemy sie w b.podobnym czasie. Urodzi sie narzeczona dla mojego synka :)))
 
Ewa K o rany ,ty chyba sterydy wciagasz:-Dnie no zartuje.......ja sie ciesze,ze mi nie robia tak czesto usg,bo jak mialabym urodzic takiego dzieciaczka ponad 4 kilo to lepiej zebym o tym nie wiedziala:-D jakos mniej by chyba mnie bolalo:)
 
reklama
Do góry