reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

O Boże Gosia jak czytam to mi się wlos jeży na głowie, bardzo, bardzo mi przykro ale oby wszystko dobrze się skończyło, bralas w tej ciąży duphaston ?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka

Nic.. Nikt mi nie przepisal ani luteiny ani duohastonu mimo ze poronilam pierwsza ciaze... Musze w ogole zbadac progesteron, bo moze wlasnie tu tkwi przyczyna!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nic.. Nikt mi nie przepisal ani luteiny ani duohastonu mimo ze poronilam pierwsza ciaze... Musze w ogole zbadac progesteron, bo moze wlasnie tu tkwi przyczyna!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego pytam, bo właśnie nie pamietalam żebyś coś brała. Ja po poronieniu pierwszej od razu dostałam duphaston, człowiek spokojniejszy się czuje. Jak już będzie po wszystkim to po pierwszej miesiączce w drugiej fazie cyklu sobie zbadaj. Może rzeczywiście to tutaj leży problem.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros to zaczynam sie martwic ehhhh;/ Ja mialam glukoze na czczo 98,2 a mi powiedzial ze oki teraz mam na powtorke :( martwie sie jak norma tylko do 92 ;(
 
Milagros to zaczynam sie martwic ehhhh;/ Ja mialam glukoze na czczo 98,2 a mi powiedzial ze oki teraz mam na powtorke :( martwie sie jak norma tylko do 92 ;(
Wiesz co mi się wydaje że to zależy od lekarza.. Kwocie z laboratorium norma do 99 ale podobno dla kobiet w ciąży to 92, mam zrobić ta krzywa cukrowa trzypunktowa i jak tylko będę mieć wynik to od razu jej napisać sms

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Gratuluje udanych wizyt tych bardziej i tych mniej.. grunt, ze dzidzie rosna zdrowo:-)

Gosiu jesteśmy z Toba:-* straszne jest to co piszesz... ale dobrze, ze szybko sie skonczy...
 
reklama
Hej:-) Ja po wizycie awaryjnej. Plamienie ustalo A oto moj mały ninja
uploadfromtaptalk1460751698354.jpg


Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1460751698354.jpg
    uploadfromtaptalk1460751698354.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 396
Do góry