reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Emka mojemu jeden pomiar wyszedl na 35 tydzien. Ale zaraz po tym stwierdzila ze chyba troche przesadzila i poparwil sie na 34 :-) dobrze ze Cie zostawiaja na obserwacji, ale wracaj szybko do domku:-)
 
No dzieki dziewczyny :) tez sie cieszę ze zweryfikowałam sprawę bo wczoraj panikowałam mega a W
Nocy za wiele nie pospalam ...

Linka dobre wieści :) kurde straszą Ci paskudni lekarze :/


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Princeska podczas wizyty w wc miałam wrażenie ze jest na zewnątrz ... W szoku go docisnelam ... I zapodalam sonie czopek glicerynowy i teraz chyba do końca ciazy bede na czopkach ze strachu jechać ....


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Wszyscy mówili że będzie mniejszy ze do 4 kg nie dociagnie a nagle taki przeskok.. ze juz prawie 2kg a przedemna jeszcze 2 miesiące , strach pomyśleć jeśli w ciągu miesiąca potrafił przytyć kilogram ;) i co ja zrobię z zapasem małych pampersy 1 hahah ..
 
Do góry