reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Prineseczka nie martw się różnie to jest tak jak piszą dziewczyny. Moja koleżanka pierwszego synka urodziła ponad 4kg, a dziewczynkę już blisko 5kg (naturalnie). Oba zdrowe:)
Mi też w dniu porodu powiedzieli, że Basia będzie duża i że mam się przygotować na 3800, wiec się stresowałam a tu kilka godzin później tylko 3200. Więc te pomiary naprawdę są poglądowe. Pytanie tylko czy będziesz rodzić naturalnie czy cesarką, czasami waga jest wskazaniem do cesarki ale też w zależności od budowy mamy i możliwości fizjologicznych porodu.
U mnie teraz koleżanka urodziła wcześniaka, 5 tygodni przed terminem i mały ważył 2900 nawet do inkubatora nie trafił, a niektóre z nas w terminie tej wielkości dzieciątko urodzą. Nie martw się na zapas.

Ja czekam na wizytę, a to dopiero 1.09. Siedzę grzecznie w domu i leżakuje ile się da;) Czyli 90% dnia :p Ale mąż się przejął i nic nie pozwala mi robić tylko mam leżeć i odpoczywać.
 
Priinceseczka i u mojej siostry źle wymierzyli dziecko i to była pomyłka o 1kg także podpinam się pod odpowiedzi dziewczyn... będzie dobrze[emoji10]

Firana super wiadomości [emoji2]
 
Dziekue dziewczyny. Po wczorajszej krzywej ktora wyszla dobrze juz sie nie przejmuje. Po prostu oswajam sie z mysla ze bede miala kluseczka :-) mam nadzieje ze zacznie mniej przybierac ale i tak najwazniejsze jest to zeby byl zdrowy i tylko to sie dla mnie liczy. Wczoraj po wypiciu glukozy szalal i smialam sie do meza ze pewnie z tego weza (pepowina o srednicy 2 cm!)cukier ciagnie :-D
Generalnie humor mam lepszy i juz sie nie przejmuje. Ta doktorka tez najpierw straszyla a pozniej jak zaczelam plakac to powiedziala ze jak krzywa wyjdzie ok to juz nie ma powodow do zmartwien. Ona zalecila kontrole u niej co 2 tyg.,ale ja nie pojde juz do niej... trzymam sie mojego lekarza tylko.
Skrzat-wlasnie co do porodu to na tej najblizszej wizycie bede chciala omowic to ze swoim ginem. Warunki to ja mam bo nie dosc ze wysoka to i szeroka w biodrach jestem ale u mnie jeszcze jest wada serca. Musze umowic sie do kardiolog i zobaczyc tez jak ona sie na to zapatruje.

Firana-super ze z malutka jest wszystko ok! :-*
 
Ostatnia edycja:
Pozdrówka ze szpitala , miałam mieć dzisiaj wizytę na prenatalnych 3d a wylądowałam w szpitalu miałam wrażenie ze krążek sie obsuwa , lekarka fo dzis poprawiła ale zostawili mnie na obserwacji .

Mały ma 1,7kg , główkę na 32 w niektórych pomiarach nawet na 34 tc , lekarz mowi ze to nic złego to sie zaczęłam do niego śmiać no ze dla niego to nie bo to nie on to bedzie wyciskać :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Priinceseczka dobrze że humor lepszy [emoji2] i oby tak do końca a mały moze przystopuje[emoji6]

Emka po pierwszym zdaniu myślałam że coś złego się dzieje ale lepiej że poobserwuja [emoji2]
A synek duży [emoji2] ciekawe jak moja mala.. a wizytę mam w pon dopiero...
 
reklama
Firana super niunia :) duża :)

Princeseczka ważne że się uspokoilas :)

Emka dobrze że poprawili a chłop jaki duży :D

Mi nie podają terminu porodu jedynie co to ostatnio zamiast 28+3 było na usg 29+0, babcia się cieszy bo ma ur na początku listopada i liczy że urodze na jej urodziny :)

Jestem w 29 tygodniu ciąży
 
Do góry