reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Princeseczka
Nie masz co się martwić tak jak dziewczyny piszą.
Ja dzisiaj trochę poczytałam o dużej wadze i co mogę napisać to to że jak nie masz cukrzycy to wszystko jest ok gorzej jest jak dziecko jest za małe w stosunku do wieku ciąży. Może teraz być ze dziecko będzie mniej przybierać.
Dla mnie powodu do zmartwień nie ma.
 
reklama
Hej nadrobilam..
Widzę że z szyjkami w większości jest lepiej [emoji2]

Iza króciutka ta Twoja... jednak wierzę że wszystkie tu dotrwamy do bezpiecznego terminu...

Priinceseczka spory bobas! Ale dziewczyny mają rację może to jeszcze nie znaczyć nic złego. Może taka uroda dziecka [emoji6] trzymam kciuki!

Gratulacje pozostałym wizytujacym [emoji2]

Co do czopa to mi zaczął odchodzić dużo wcześniej i po trochę i wyglądał jak przezroczysta tłusta ciecz... widać to było tak jakby w toalecie nalać oleju takie tłuste plamy...
 
Dziewczyny ja czop widziałam tylko raz przy moim Jasiu leżałam juz w szpitalu po terminie i od rana wylatywaly przezroczyste glutu z żywą krwią ochyda ... w każdym razie zgłosiłam się do położnej ta na porodówke kazała przejść bo zaraz będę rodzic bo wielorodka a urodziłam o 4 rano następnego dnia dopiero ;)
 
Ja mam od kilku dni jakos wiecej tej wydzieliny. Szczegolnie wieczorem po kapieli czuje ze robi mi sie tam nieprzyjemnie mokro i to samo rano jak tylko wstane z lozka. Brrr okropne uczucie.
Wczoraj czytalam symptomy rychlego i wiekszosc rzeczy mi podpasowala ;-) wiecej wydzieliny, bol miednicy,bol plecow - z tym ze u mnie to pewnie spowodowane to jest skolioza ;-) biegunki nie mialam ale za to wczoraj wymiotowalam rano, jedynie skurczy mi brakowalo :-D
Takze sie troszke posmielismy z mezem :-)
 
Princeseczka ja mam takie same objawy jak Ty hahaha, skurcze ostatnio delikatne miałam ale to się na chodziłam a biegunka też mi się zdazyla ale nie wymiotowalam :D
Jak człowiek chce to wszystko podpasuje :D

Jestem w 29 tygodniu ciąży
 
Princeseczka
Też mam skolioze ale plecy narazie mnie nie bolą. Raz miałam straszny ból pod zebrem że oddychać nie mogłam i klulo mnie po prawej stronie pod sercem ale dziewczyny pisały że to nerwobol a myślałam że może od kręgosłupa.
 
mnie ostatnio wieczorami boli kość krzyżowa czy ogonowa trudno stwierdzić. tak boli że nie mogę na tyłku siedzieć. to chyba z tego nic nie robienia. :(
 
EMALKA
Chyba tak mnie też wszystko boli bo ciągle leżę ale jak wstanę i trochę pochodzę to już lepiej.
Ja zaczęłam już więcej się ruszać mam nadzieję że mi nie zaszkodzi.
 
reklama
Firana super że wszystko ok [emoji5] dużo termin się przesunął? U mnie ciągle ten sam wychodzi. Następne usg dopiero w 32tc.

Jestem w trakcie 28 tygodnia
Zaczynamy 3 trymestr :-)
 
Do góry