reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
dziewczyny jestem, musiałam sama pierwsze przetrawić i wypłakać sytuację :( Malutki ma wadę serca strasznie się boję i jest mniejszy choć mieści się w normie
 
wada się nazywa DORV a chodzi o to, że aorta i żyła płucna wychodzą z prawej komory a jedna (nie pamiętam już która) powinna wychodzić z lewej. następną wizytę mam 19 września w ramach jakiś warsztatów i mam mieć konsultację z kardiologiem prenatalnym i wtedy będzie wiadomo co dalej
 
Gaga trzymaj się dzielnie wiem ze łatwo mówić żebyś się nie denerwowała ale to dla dobra dzidziusia .... bo nie potrzeba mu dodatkowych stresów ... obyś trafiła pod skrzydła dobrego specjalisty ... nasza Zuzia tez ma między innymi ta wadę , dasz rade kochana dużo siły dla dzieciaka i ciebie ..
wiadomo kto prowadzi warsztaty ??
 
reklama
Do góry