reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Mamusia kciuki mocno trzymam :)

Firana biorę godzinę przed posilkiem, tak mi kazali właśnie przez wzgląd na to że źle się wchłania.
A biorę Tardyferon-Fol

Emka nikt mi nie kazał brać dodatkowo Wit C... a znów gdzieś przeczytałam że niby dodatkowa suplementacja witamin C musi być pod ścisłą kontrolą bo nadmiar ma gorsze skutki niż niedobór, ale ile w tym prawdy nie wiem teraz to w sumie za wiele nie można jak się poczyta po necie [emoji19]

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Emalka podziwiam,ja nie wypije nic co wygląda średnio i średnio smakuje. Od razu wymiotuje i to bez ciąży :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny gratuluję dużych dzidziolków. Na listopadówkach szykuje się większe grono dzieci ok. 4kg. Jak tak szybko maluszki przebierają to warto się zastanowić nad garderobą dla nich. Dla takiego bobasa ok. 4kg i 60 sm pajacyk w rozm. 56 jest najczęściej za mały;-) ;)

Princeseczka- również biorę lek rozrzedzający z uwagi na żylaki- Acard. Biorę go od dłuższego czasu i jak narazie żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam.

Linka-współczuję historii z ropniem. Oby jednak udało się go pozbyć bez czyszczenia chirurgicznego. Jeśli chodzi o maluszka to może jeszcze podrośnie. Zrozumiałe , że się martwisz ale osobiście znam kilkoro dzieci z niską masą urodzeniową( nie z powodu wcześniactwa) , które dogodniły później rówieśników. W żaden sposób nie odbiło się to na ich dalszym rozwoju.

Emka, Iza- dobrze, że z szyjkami się uspokoiło. I oby tak pozostało przynajmniej do 38 tyg.

Mamusia- ksiukasy za glukozę&&&&&
 
Miła ja biorę 1000 raz dziennie , musze spytać gina next time, a wszędzie masz napisane ze wit c pomaga w tym zeby żelazo sie dobrze przyjęło
To wiem bo u syna dopiero jak zaczęliśmy podawać witc to sie poprawiło .

O tak pietruszka zielona soki koktajle jak emalka pisze :) to wlasnie ona wyprowadziła Nikosia z anemii zwykle
Żelazo nic nie dało. My robimy jabłka marchewki i natka pietruszki i bardzo dobre jest .

Gaga co u Was ?

Kciuki za dzisiejsze wizyty :)

Dzieki laseczki :*





2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry