reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
dziewczyny a jak dzidzia urodzi się większa... to te przedłużki do body nie sprawdzą się ? Może któaś używała?
Zdjęcie poniżej
 

Załączniki

  • przedluzaczd body.jpg
    przedluzaczd body.jpg
    103 KB · Wyświetleń: 99
Powodzenia na wizytach :)

Basia słabo nie chciałabym tego używać ...

A tak tak wiem ze jeszcze czas na obrot , trochę spanikowałam bo syna miałam od początku głowa w dół :)

Linka no nie pocieszylas:)




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Powodzenia dziewczyny.

Udało mi się dosłownie rzutem na taśmę zarejestrować na połówkowe na NFZ na jutro. U mnie wskazania są ewidentne, ale wiedziałam, że w Szpitalu Uniwersyteckim jest długi okres oczekiwania na badanie i uprzedzałam o tym lekarza, on na to, ze spokojnie mamy jeszcze czas. Wystawił mi skierowanie dopiero w czwartek, w piątek nie sposób się było tam dodzwonić. Dziś się udało i co się okazało, że nie mam szans na USG przed 23 tygodniem:no2: Uprzejma Pani dała mi jednak namiary do 2 innych placówek, które tez robią na NFZ i fart chciał, ze dziś jakaś kobieta zrezygnowała z jutrzejszego badania i jutro o 14 mamy USG w Volumedzie. Doczytałam , że robią tam też 3D/4D ale zbytnio się nie zastanawiam biorąc pod uwagę , że to jednak na NFZ. Już zaczynam się stresować....
 
emka gratuluje synka! ja ciebie może lekko pociesze, może nie;) mój pierwszy ur.4 dni po terminie i waga 3600, drugi urodzony 6 dni przed i waga 4kg ;) hihi nie wiem od czego to zleży...a i pierwszy poród był krótszy a drugi dwa razy dłuższy;)
 
Mama 4 farciara z Ciebie ;)

U mnie tez jakoś na ostatnia chwile, wczesniej panie w recepcji nie chciały mnie zapisać jak byłam w klinice, a jak zadzwoniłam kiedy mi kazaly to powiedziały ze juz nie ma miejsc. Oj byłam zła, wcisnęły mnie na jakiś ostatni wolny termin na 8 rano, wiec jak sie zdecyduje jechać dopiero w sobotę to czeka mnie pobudka o 4 rano.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Odebrałam dziś wyniki, i śmiać mi się chce.
Tsh 5,95
Ft3 2.62 norma 2,6-4.5
Ft4 1,11 norma 0.8-1.3
Przez dwa dni spadło tsh o prawie 5?
Badanie robione w tym samym laboratorium.
 
Do góry