reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Ziemniaczek,pisz do nas ze szpitala! :-) wedlug mnie to dobrze ze dal skierowanie do szpitala. Tam beda miec Cie "na oku".
Fajnie ze szyjka sie nie skrocila:-)
Trzymaj sie i pisz do nas jak najczesciej :-)

Milagros-ja w 12 tygodniu ciazy mialam tsh 5.06... od wtedy biore eurhyrox. Pisalam kiedys ze w ciagu 3 tygodniu z 2.8 skoczylo do 5.06. Natomiast jesli chodzi o Twoj wynik,to nie panikuj kochana. Tak jak dziewczyny pisza to mogloby byc niebezpieczne w pierwszym trymestrze. Teraz dzidzia ma swoja tarczyce ale dobrze byloby gdybys uzupelniala hormon. Z badan to najwazniejsze chyba jest tsh i ft4. Ja z tymi poszlam pierwszy raz do endo.
 
reklama
Ivi dziękuje, przeszukalam chyba cały internet, i pocieszam sie że kobiety wgl nie wiedzą że chorują leków nie biorą i rodza zdrowe dzieci. I że już teraz nic nie zrobię, mogę mieć pretensje tylko do siebie że wcześniej tego nie zbadalam.
Zrobię w poniedziałek jeszcze raz tsh tym razem z ft4. a czy ft3 też jest potrzebne czy tylko tsh i ft4wystarczy ?
Jutro spróbuję znów do swojej lekarki się dobic. Szkoda że nie ma jej na miejscu to może być mi chociaż leki jakieś przepisała...

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
Zrób i ft 3 i ft 4 ja dla lepszej diagnozy zrobiłabym anty Tpo jakos tak czy jest przy tym choroba hasimoto. Dlatego, ze i tak kaze Ci to zrobić a później wysle Cie na usg tarczycy. Ft3 i ft4 pomagają określić jaki lek dopasowac. Ja mam niedoczynność czyli ft 4 zle ale moze byc i nadczynnosc.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mila ja bym poszła na ta ginekologię i pokazała te wyniki ktore masz a oni powinni Ci zlecić resztę ...




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Dziewczyny gratulacje udanych wizyt. Trzymam kciuki za wasze szyjki, żeby się już nie skracały i wytrzymały jak najdłużej.
Ziemniaczek w szpitalu będziesz pod dobrą opieką i będą ciągle kontrolować czy wszystko ok. Trzymaj się ciepło ;*
Milagros a może jakaś pomyłka z tym Twoim wynikiem? We wtorek od razu podejdź do lekarza i poproś żeby Cię przyjął od razu, żeby faktycznie szybko zareagować i wprowadzić leki. Dobrze, że sprawdziłaś swoje wcześniejsze wyniki i szybko zrobiłaś badania.
Ja wyniki krwi odbiorę dopiero w środę przed wizytą więc zobaczymy, bo też jestem ciekawa mojej hemoglobiny, bo ostatnio miałam robione w połowie maja.
Emka powodzenia dzisiaj.
 
Dziewczyny dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Em ka na ginekologii nie przyjmą mnie bez skierowania bądź wyraźnego powodu typu krwawienie.
Kazali wynik powtorzyc bo może być błąd pomiaru bo wynik robiła praktykantka.
Pójdę zaraz w poniedziałek powtórzyć badanie zrobię od razu to ft3 ft4 i te przeciwciała. Usg ta lekarka robi w gabinecie w trakcie wizyty.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros moja lekarka mówi ze w ciąży na samo tsh się absolutnie nie patrzy, tylko razem z ft4 i ono właśnie jest ważniejsze bo jest wyznacznikiem nasycenia organizmu w hormon, ja już chyba wcześniej pisałam o tym ze w poprzedniej ciąży tsh bardxo mi skakalo, 10 nie miałam ale prawie 8 juz tak. I do koca walczylam ciągle żeby to unormować ale bezskutecznie.


Te zabiegi z jodem absolutnie zabronione są w ciąży, do tego stopnia ze nie powinno przebywać się w towarzystwie ciężarnej i dzieci jak jest sie po tym jodzie.

Wszystko będzie w porządku idź spokojnie do lekarza
 
Dziękuję Katerineczka właśnie też tak doczytalam w necie.
Nie zamierzam nic robić na własną reke.
Do dzwoniłam się do swojej gin i kazała powtórzyć badanie dodatkowo zrobić ft i iść we wtorek do tej endokrynolog. No i się nie martwić

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry