reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
MartiniM własnej sie tego obawiam dlatego chciałam dziewczynkę by urodziła sie mniejsza bo syn urodził sie 4100 a większego raczej nie wycisnę - ale pocieszył mnie lekarz u którego wczoraj nylam ze druga ciaza trwa krócej wiec tyle dobrze bo syna rodziłam w 42tc . No i na razie siedzi na pośladkach ....


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Emka gratuluję dużego synka i przede wszystki świetnie że z serduszkiem wszystko ok. U mnie dziecię też na 95 centylu. Synek ważył 4280 i 62 cm ale też w 42 tygodniu. Cięcie robią w 38 więc pewnie maluszek takich rozmiarów nie osiągnie. Ale i tak nie wiem czy jest sens ciuchy w rozmiarze 56 kupować bo na Szymka wszystkie były za małe.
 
Dziewczyny wasi lekarze już określają ułożenie dziecka?
Ja na polowkowych mam wpisane:poprzeczne , wzdłużne i grzbietowe.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Ale to przeciez dziecko chyba sie jeszcze przekeci? Wiec nie ma co brac tego tak do glowy? Nie wiem zielona jestem dlatego tak pisze hehe
 
reklama
Emka nie pociesze cie moi chłopcy wszyscy rodzili się w 42 tygodniu niebo różnicy który pierworodny najmniejszy urodził się dzień przed terminem z usg , a 3 urodziła się w 42 i każdy 4 kg albo blisko 4
 
Do góry