reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Ziemniaczek - jesteśmy z Tobą. Pisz ze szpitala, jak tylko dasz radę.

Milagros prubój się wcisnąć jak najszybciej. Może poproś , żeby lekarz pierwszego kontaktu lub gin. na skierowaniu wpisał, że to bardzo pilne i że jesteś w ciąży. Nie wiem na kogo trafisz,ale ja w związku z toxo też miałam skierowania do specjalistów i wszędzie na takie skierowanie na którym jest napisane, że ciężarna wymaga pilnej konsultacji reagowali natychmiastowym przyjęciem. Żaden lekarz mi nie odmówił i byłam przyjmowana od razu.

Aob- u mnie od 3 tygodni hemoglobina w okolicy 12, hematokryt poniżej normy. Na szczęście trzyma się na takim poziomie i nie spada dalej. Lekarz mówił, że w ciąży te normy są trochę inne i że przy takich wynikach nie ma powodu do obaw.:wink:
 
reklama
Nie robiłam wcześniej tsh dopiero teraz.
Dziewczyny ja nie Idę nawet na NFZ , prywatnie przyjmuje u mnie dwóch lekarzy tylko we wtorek Idę spróbować do pierwszego i w między czasie szukam namiarów na tych z miasta oddalonego o 40km. Jeśli mnie we wtorek nie przyjmie zadzwonie do swojej lekarki może ona coś zdziała, teraz jest w Warszawie na jakimś sympozjum więc nie odbierze, stąd też wizytę mam przełożona na przyszły tydzień.

Coś koło 10-12tyg dziecko ma swoją tarczyce. Mam tylko nadzieję że nie zaszkodziłam dzidzi i będzie zdrowa...

Byłam i na połówkowym i na prenatalnym wszystkie wyniki wyszły dobrze, bardziej się martwię o sferę intelektualną dziecka teraz czy w tej sferze nie zrobiłam małej krzywdy.


U mnie hemoglobina 11.2 niby w ciąży do 11norma

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Dziękuję dziewczyny za troskę. Będę pisać.
MILAGROS Moje tsh jest 2.607 . Szczerze powiem że nie znam się na tym bo badania na tarczycy zrobiłam pierwszy raz w życiu, ale wiem że norma to do 4.200 tak mam na wyniku. A ty może zrób w innym laboratorium bo oni mogli się pomylić ja tak już miałam ale wtedy nie byłam w ciąży, poprostu rutynowe badania.
 
Basienka teraz lekarzom wmawiaja że skoro przed ciążą było ok to badanie w ciąży nie ma sensu. Moja lekarka mi mowila o tym, i powiedziała że nie wymusi na mnie zbadania tego ale ze dobrze by było, i byłam pewna że badalam ale jednak w natłoku tych wszystkich badań tsh gdzieś pominelam (robiłam wszystkie na raz) i ostatnio mnie tknęło żeby sprawdzić bo koleżance wyszło 4cos i okazało się że nie mam wgl takiego badania, spojrzałam w kartę tam też nie wpisane więc wyszło że zapomniałam o tym :(

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Rozumiem. Nie zadreczaj się, napewno z maluszkiem wszystko ok. Zrób te ft3 I ft4. Daj koniecznie znać co lekarz powiedział
 
Dziękuję dziewczyny za troskę. Będę pisać.
MILAGROS Moje tsh jest 2.607 . Szczerze powiem że nie znam się na tym bo badania na tarczycy zrobiłam pierwszy raz w życiu, ale wiem że norma to do 4.200 tak mam na wyniku. A ty może zrób w innym laboratorium bo oni mogli się pomylić ja tak już miałam ale wtedy nie byłam w ciąży, poprostu rutynowe badania.
Tyle ze w ciąży najlepjej zejść do nizej niz jest i u Cb ja ostatnio tez mialam 2 cos i dawka z 50 wzrosła do 75. Lekarz byla zadowolona jak mialam 0.900

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też powiedziano ze na tym etapie ciazy to muszę osiągnąć tsh Max 1,5. Tez na poczatku sie zadreczalam ale juz odpuscilam juz nic z tym nie zrobie. A najbardziej mnie wkurza fakt że jak kobiety idą do gina bo planują ciążę i pytają jakie badania zrobic to ci bardzo często się śmieją żeby wróciły jak będą w ciąży albo jak ponad rok w niej nie będą. A endokrynolog delikatnie zwróciła mi uwagę że takie badania robi się przed ciążą by mieć punkt odniesienia. Oczywiście jakby mi ktoś kazał zrobić takie badanie to bym zrobiła. To chyba oczywiste [emoji35]

PS. Cieszę się że mam pakiet w Luxmedzie bo inaczej bym już zbankrutowala z tymi badaniami i wizytami.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milagros diagnostyka jest czynna w soboty tez ale podejdź od razu gdzieś na ginekologię ba IP jutro zrobią Xî pewnie badanie na cito i będziesz wiedzieć .
Albo zadzwoń na komórkę do swojego gina?

Pozostałym dziewczynom gratuluje :)

Ja jutro po kilkukrotnym przekładaniu wizyty jadę na echo serca maluszka mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze


Ziemniaczki dobrze ze zareagował




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Em ka tylko o jakie badanie mam poprosić na ginekologii ? O te ft3,4?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry