reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

My wizytowaliśmy co prawda wczoraj ale i tak się pochwalę;-) ;)
Tak jak już pisałam będzie synek, wg USG starszy o tydzień. Waga w 20 tyg. 374gr. Gin robił mi też USG przezpochwowe , żeby określić długość szyjki i odległość łożyska od niej. Szyjka 4,5 cm- rewelacja, a łożysko ładnie się podniosło i jest daleko od szyjki. Dostałam skierowanie na krzywą cukrową , tsh.. Dalej antybiotyk+Asmag+ Acard+Pregna. To chyba tyle...
 
reklama
Jestem[emoji4]

Niestety maluch odwrócił się tylkiem i nie chciał się pokazać. Całe 300g do kochania. Parametry wszystkie całkiem dobrze.

Jedyny minus, to szyjka sklonna do skracania, ale narazie jest jeszcze ok. Mam dużo wypoczywać. Niestety nie mam żadnego ładnego zdjęcia.
 
Ja juz po wizycie no i oczywiście dzidzia ok ale znowu ta szyjka tak jak zawsze. Mam skierowanie do szpitala na obserwacje. Szyjka nie skrocila się i ma nadal 1 cm ciesze się ale dał mnie na leżenie bo się boi mnie tak zostawić. Mam tzw lejek z wewnątrz i szyjka trzyma się na samym końcu. Jest bardzo nie ciekawie ale jestem dobrej myśli.
 
Ziemniaczek,dobrze że lekarz zareagował i wypisal skierowanie do szpitala,tam zawsze bezpieczniej. Trzymaj się ciepło i pisz do nas ze szpitalnego łóżka [emoji5] wszystko musi się dobrze skończyć.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ziemniaczek bardzo Ci współczuję ale ważne że zareagował :)
Gratuluję wszystkim zdrowych dzidzi
:)


Ja dziś odebrałam wyniki, dziewczyny moje tsh to 10,650 :O Idę we wtorek prosić o przyjęcie bez rejestracji...

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Nie,nic nie biorę i nie miałam problemów. Byłam pewna że badalam tsh w ciąży a ostatnio przegladalam wyniki i nie znalazłam wzmianki o tsh więc dziś skoro robiłam mocz i morfologię to uznałam że zrobię i bardzo się zdziwilam.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Gratuluje udanych wizyr :-) dobrze ze z dzieciaczkami wszystko w porzadku..

Joasia super zdjecie takie wyrazne :-)

Ziemniaczek w szpitalu zawsze bedziesz spokojniejsza...

Karola a to znaczy ze juz Ci sie skrocila szyjka od poprzedniej wizyty ze wywnioskowal ta tendencje?

mama czworki prosze nie omijac kolejki zdawania relacji heheh :-D

Milagros ja tez o dziwo w tej ciazy nie robilam tsh :-\ ale jaki wynik.. tez bym sie zdziwila...
 
reklama
Aob jestem przerażona, oczywiście już się wszystkiego na internecie na czytałam i chodzę i poplakuje zła na siebie że wcześniej tego nie sprawdzilam :(

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry