reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Ziemniaczek bardzo Ci współczuję ale ważne że zareagował :)
Gratuluję wszystkim zdrowych dzidzi
:)


Ja dziś odebrałam wyniki, dziewczyny moje tsh to 10,650 :O Idę we wtorek prosić o przyjęcie bez rejestracji...

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
O matko ... Ja mialam 4.120 i juz panikowalam . Bralas leki?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milagros podobnie mnie to zaskoczyło dwa tygodnie temu. Endokrynolog od razu zalecił komplet badań i po ich otrzymaniu 50 eutyroxu dziennie. Za miesiac do ponownego zbadania tsh.

Ginekolog mnie uspokajal że na tym momencie nie jest to aż tak groźne jak w pierwszym trymestrze.


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emalka nawet nie chce myśleć jakie było w 1trymestrze i jakie skutki może mieć... słyszałam o większym tsh ale nigdy nie w takich wartościach przynajmniej nikt znajomy nie mial.
Bardzo się stresuje, zobaczymy czy ta lekarka mnie wgl przyjmie we wtorek

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
22. Nie brałam nigdy leków i nigdy nie miałam problemów z tarczyca.
Pójdę w poniedziałek zrobić jeszcze ft3 i ft4. Żeby pójść z czymś więcej we wtorek.


Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
Idz odrazu do gabinetu popros lekarza bo znajac zycie bd Cie w okienku odsylac jak mnie. Tez nigdy nie mialam problemow zaczęły sie w ciazy. Przed wizyta odrazu zrobilam ft3 i ft4 i na ta chorobe hasimoto

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milagros teraz juz bylo minelo i nie masz sie.co winic.. ja nigdy nie mialam zadnych problemow z tarczyca to sie nie wypowiadan ale o takim wyniku jeszcze od nikogo nie slyszlam... ureguluja i bedzie dobrze :*

ja za to pierwszy raz w zyciu mam tak niska hemoglobine bo 12,6 :-) wiem wiem ze to i tak dobra ale ja mialam 2 mies temu cos ponad 15 i w sumie 13,5-14,5 to u mnie standard... hematokryt tez troche ponizej i sie zastanawiam czy to dalej bedzie mi spadac... bo anemia to ostatnia rzecz ktora bym sie spodziewala...
 
Dzieki dziewczyny za rady, będę próbowała się wcisnąć choćbym miała siedzieć tam 5h, a w międzyczasie staram się o namiary na kogoś innego

Aob mi hemoglobina też spada, hematokryt to samo i teraz jeszcze erytrocyty :/

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Emalka nawet nie chce myśleć jakie było w 1trymestrze i jakie skutki może mieć... słyszałam o większym tsh ale nigdy nie w takich wartościach przynajmniej nikt znajomy nie mial.
Bardzo się stresuje, zobaczymy czy ta lekarka mnie wgl przyjmie we wtorek

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
No co Ty niektore kobiety nie maja pojecia o tym ze tsh zle i rodzs nieswiadome. Pozatym chyba bylas na polowkowym prawda? W 1 trymestrze jest niebezpieczne dziecko od któregoś tyg juz jego tarczyca funkcjonuje . nie martw sie

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milagros a moze spróbuj poszukać jutro prywatnie jakiegoś endokrynologa. Albo nie wiem czy masz taka mozliwosc skontaktuj sie z ginem prowadzącym ciaze... A robiłaś na poczatku ciazy i tak ci skoczyło?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry