reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Katerineczka-a nie myslalas aby isc do innego gina? U nas serduszko badala w townym 19 tc.
Maly wtedy wazyl 319g (u nas 19tc byl z ostatniej miesiaczki a z pomiarow byl.o tydzien do przodu-w sumie to od poczatku tak jest).
 
Katerineczka, z wagi maluszek wydaje się duży, ale niestety nie znam się by coś doradzić. Ale gdzieś czytalas ze teraz to nasze dzieci rosną już inaczej i mogą od siebie odbiegać. Który tydzień aktualnie jest u Ciebie ?
 
Katerineczka nie martw sie na zapas... Moja Zuza była młodsza chyba ze 3 tygodnie w stosunku do om i po prostu potrzebowała więcej czasu w brzusiu ;-) nic jej nie brakuje. DOostała 9 pkt przez wzgląd na wygląd skóry, bo była marna przez zbyt długie posiedzenie w wodach płodowych...

I wracając do Ziemniaczka... Ja odstawiłam wszystkie dragi w 38 tyg i zaczęłam też wtedy normalnie funkcjonować. Urodziłam w 42 tyg! Chcieć to móc. I poznałam dziewczyny co leżały nawet z rozwarciem i zgładzoną szyjką przez pare tygodni i donosiły szczęśliwie.
 
Priinseseczka no właśnie ona sama wysłała mnie do innego bo mówi ze za 3 tygodnie to ona akurat na urlopie jest, a to badanie proponuje właśnie wtedy zrobić.

Milagros jestem w 22 tc i 5 d, mi się wydaje ze jest malutki.... mój Niko zawsze taki wielki był a ten maluszek drobinka... no ale tak jak Joasia pisze o ten tydzień zawsze od początku wypadal mniejszy, to może to nic złego. .

Dzięki laseczki
 
Ziemniaczek tak jak dziewczyny piszą leżeć i tylko na siku. ..dosłownie. Przejdź się do innego lekarza a tego koniecznie zmień ( to jakiś polecony? )
Katarineczka gratki sisiorka ♡
Princeseczko i mnie tez tak


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ziemniaczek dobrze Ci dziewczyny radzą, skonsultuj to u innego lekarza. To zbyt młoda ciaza, zeby nie robić nic. Jak lezalam w szpitalu to były tez dziewczyny, ktore leżały z powodu skracającej sie szyjki, wiec nie rozumiem stwierdzenia ze nic sie nie da zrobisz
Ostatnio tez na forum czytałam, ze dziewczyna dostała coś od gina chyba luteine jak miała bardzo krotka szyjkę i troszkę jej to pomogło ...

Katerineczka ja tez mysle, ze nie masz powodu do zmartwień. Z dziecmi to tak jest: jedne kluchy inne drobniejsze, to sprawa bardzo indywidualna. A tydzien to bardzo niewiele. Najwazniejsze, ze mały rosnie i przybiera na wadze.

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć wam będę pisać ogólem do wszystkich. Ja już mam założony szew w 18 tygodniu. Zakładałam w Koszalinie. Lekarza też zmieniłam, tylko że każdy mówi mi inaczej jedni czyli moi lekarze mówią że mam leżeć a lekarz z połówkowych i ze szpitala że mam chodzić tylko nie dźwigać sprzątać itd. Tydzień temu jak byłam u mojego lekarza na wizycie to szyjka miała 1.5 cm kazał leżeć więc leżalam tylko siku i to wszystko brałam magnez i luteine a mimo to przez ten tydzień skrocila mi się o pół cm i ma cm. Ja już nic nie zrobię bo ja się naprawdę staram bo zależy mi na tym dzieciątku. Lekarz z połówkowych powiedział żebym się modliła i normalnie chodziła i żebym chociaż wytrzymała do 30 tyg. Ale ja mimo to będę leżeć, poprostu co ma być to będzie będę czekać. Dziękuję wam wszystkim za rady i troski i życzę wszystkiego dobrego z dzidziusiami waszymi
Katatineczka ja wczoraj też miałam 21+6 i dzidziadzidzia waży 420g lekarz mówił że dobrze a w porównaniu do niektórych to moje malutkie jest . Pytałam lekarza czy nie za małe a on ze każde dziecko rośnie inaczej i że miał dużo mniejsze i były zdrowe i wszystko było dobrze więc nie martw się o wagę najważniejsze że na usg jest w porządku. Z co do echa serca to trochę dziwne powinien zrobić nieważne jak dziecko jest ułożone idź do innego lekarza. Ja też zmieniam jak coś mi nie pasuje ale u mnie to inna sytuacja.
Dziewczyny piszecie żebym weszła na inne forum i poczytala, ja już to zrobiłam i było jeszcze gorzej za dużo się naczytalam a później spać nie mogłam lepiej chyba nie czytać. Każdy mówi i pisze inaczej. Ja tylko chciałam wam napisać co i jak na połówkowych no i będę czekać leżeć ile się da. Mam nadzieję że wytrwam razem z wami do końca to jest moim marzeniem.
 
Do góry