reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Gratuluję chłopaków :)

Ja jutro się na dyżur przy przychodni spróbuję dostać bo z plecami coraz ciężej, w pracy kręcą nosem, bo ostatnio więcej szkody niż pożytku z mojej pracy.
Jeśli zwolnienia chociaż na kilka dni nie dostanę to już sama nie wiem co zrobię :(
 
Iza dano nam dobitnie do zrozumienia ze córki nie będzie , chyba że z innym partnerem .. ja tego smykam mam nie planowanego na tabletkach :) wiec raczej bym nie planowała więcej dzieci i zrobię co w mojej mocy aby na tym się skończyło , a co los szykuje dla mnie to nie mam pojecia
 
Linka super że dzidzia zdrowia :) wiadomo chciałoby się tych sukienek i tej księżniczki ale najważniejsze że dzidziuś zdrowy :)

Ja Idę w czwartek i bardzo się boje, jak byłam z koleżanką też wyszła jedna dziewczyna z płaczem z gabinetu i bardzo się obawiam czy z moją dzidzia wszystko ok...

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Linka i chlopiec dobry :-) wazne ze wszystko gra jak trzeba :-) wiadomo tez bym chwilowo sie zawiodla, ale jednak matka ma chyba tyle milosci, ze pokocha swoje dziecko jakie by nie.bylo :-) kawal chlopa juz :-D az nie.moge doczekac sie.swojej wizyty choc moja bedzie wedlugo om w 12w5d, ale to chyba dziwn roznicy jak usg...
 
Gratuluję serdecznie udanych wizyt i chłopców pięknych i zdrowych! Ja też rozumiem chęć poznania innej płci w domu ale wiesz Linka jakiś czas temu czytałam artykuł o 4 braciach z zespołu pectus jak razem się wspierali, bawili, psocili właśnie. .. itp bardzo się wzruszyłam wtedy i myślę że rodzeństwo to jest najlepsze co możemy dać naszym dzieciom a taka zgrana paczka braci to tez może zaowocować na całe życie jak u tych z zespołu.

Dziewczyny ja chciałam prosić was po poradę właśnie apropo badań prenatalnych. Mam te wizytę 25.04 czyli w najbliższy poniedzialek. Będę wtedy w 12 t i 5 d ale według Om. Według poprzedniego usg dziecko jest młodsze o tydzień i dwa dni. No więc nijak mi to nie wychodzi bo to będzie według usg 11 t 3 d. A little napisała ze od 11 t 6 d zaczyna robić się prenatalne. Ja nie wiem co zrobić, przesuwać wizyty nie chce bo juz i tak mam nerwy, dawno nie widziałam Maluszka. No i jeszcze sprawa wielkości jaki powinien być Maluszek żeby można było przeprowadzić badania?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katerineczka ja nie wiem kompletnie jak to jest z tymi badaniami... ale ide w tym samym tc co Ty tylko u mnie mlodsze bylo o 1-5dni roznie.. ale dziewczyny pisaly pozniej, ze teraz jest ogolniej miedzy 11 a 14tc
 
Do góry