reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Oj duży aj aj. Ja jeszcze 2t2 dni tak mi się dluuuzy. Ale serducho słucham i jestem spokojna. No i kochana niedługo to ruchy, jak ja pójdę na swoje to Ty możesz zacząć wyczekiwac jej..
Z tymi plemnikami, mysle ze dobrze poradzilas. Juz jest tyle po, że nic by to nie zmieniło..
 
reklama
Linka-super fotka i dzidziuś już naprawdę duży.Gratuluję. Najważniejsze że zdrowy.A co do płci to świetnie że tak do tego podchodzisz i nie masz żalu do losu.

Ja dziś zapisałam się na 20 maja na prenatalne 4D HDlive. Na razie zmykam do moich cyferek.
 
Linka gratuluje :) piekny chlopczyk i najwazniejsze zdrowy :) Ja nie wiem jak to jest z plcia ale moja kuzynka pochowala dwie coreczki , dwa razy byla w ciazy i obie zmarly bez konkretnej przyczyny w 33 tygodniu ciazy. Po zrobieniu wszystkich badan jakie tylko mozliwe powiedziano kuzynce , ze nawet gdyby sie skichala to nie donosi dziewczynki , ale gdyby zrobili cesarke w 30 tygodniu to by bylo ok. U niej 33 tydzien i serduszko stop. nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje ale to dziwne .Teraz bez wzgledu na plec beda ja cieli w 30 tygodniu.
 
Wiklinka tez znam parę co ma zdrowego chłopca , potem nie donosił córki , trzecia ciąża córka urodziła i zmarła po poradzić parę dni , czwarta ciąża chłopiec i wszystko w porządku zdrowy się urodził. To wszystko niby proste ale jednak z genetyka się nie wygra
 
reklama
Do góry